Anasayfa » Politika » BELEDİYE MECLİSİ’NİN CUMA GÜNÜ TOPLANTISINDA “RESLER” VAR

BELEDİYE MECLİSİ’NİN CUMA GÜNÜ TOPLANTISINDA “RESLER” VAR

BODRUM BELEDİYE MECLİSİNİN 2016 YILI EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI 02.09.2016 CUMA GÜNÜ SAAT 14.00’DE KONACIK MAHALLESİNDE BULUNAN BODRUM BELEDİYESİ HERODOT KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.  

 

GÜNDEM

 

1-   İlçemizin çeşitli yerlerinde kurulmak istenen Rüzgar Elektrik Santrallerine (RES) ilişkin İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

2- İlçemizde yapılacak olan arkeolojik kazı ve restorasyon faaliyetlerine Belediyemizce  bütçe ayrılması ve bu faaliyetlere halkın gönüllü katılımının sağlanması talebine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu  ile Kültür Tanıtma ve Ağırlama Komisyonu raporlarının görüşülmesi.

(Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü)

3- Bodrum Filarmoni Orkestrası kurulması talebine ilişkin Kültür Tanıtma ve Ağırlama Komisyonu raporunun görüşülmesi.

(Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü)

4-   5393 sayılı Belediye Kanununun 49.  maddesine göre, Belediyemizde boş bulunan 8750 unvan kodlu, 6. derece (bir) adet tekniker kadrosunda tam zamanlı sözleşmeli Tekniker çalıştırılması ve ücretinin belirlenmesinin görüşülmesi.

(İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü)

5- 27.10.2010 tarih ve 27742 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Atıksu Altyapı ve Evsel Katı Atık Bertaraf Tesisleri Tarifelerinin Belirlenmesinde Uyulacak Usul ve Esaslara İlişkin Yönetmelik gereğince hazırlanan Bodrum Belediyesi 2016 Mali Yılı Evsel Katı Atık Tarifesinin görüşülmesi.

(Temizlik İşleri Müdürlüğü)

6-   İçkili Yer Bölgelerinin Tespiti Komisyonunda görev yapan üyelerin 1 yıllık görev süreleri dolduğundan, yeni komisyon üyelerinin belirlenmesi.

(Zabıta Müdürlüğü)

7-  Bodrum’ un şehircilik, kültür, sanat, ekonomik ve sosyal yaşamını canlandırmak, turizm tanıtım ve gelişimini sağlamak  amacıyla Bodrum’ da ki vakıf ve ilgili sivil toplum kuruluşları ile ortaklaşa işbirliği ve projeler gerçekleştirmek üzere Belediye Başkanına protokol yapma yetkisi verilmesinin görüşülmesi.

(Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial