Anasayfa » Çevre » CENNET KOY’A HALK PLAJI, İSKELELER

CENNET KOY’A HALK PLAJI, İSKELELER

Bodrum Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen yazılı bir  açıklama ile,  Ankara’da yapılan görüşmeler sonrasında Gölköy Mahallesi’ndeki Cennet Koy’a halk plajı, tekne bağlama ve turizm amaçlı iskeleler yapılacağını belirtti.

Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen yaptığı açıklama:

“Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’la görüştük. Görüşmemizde Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan, Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Muğla’daki Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımızda yer aldı.

Bu görüşme sonucunda Cennet Koyu’nun Halk Plajı yapılacağı müjdesini vermek istiyoruz. Ayrıca tekne bağlama ve turizm amaçlı iskelelere yeni düzenleme yapılacak. Bir önemli haber de Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi zulmü altında bulunan denizcilerimiz ve tekne sahipleri için bakanlığımızla gerekli çalışmalara başlandı. Detayları en yakın zamanda siz değerli Bodrumlu hemşehrilerimizle paylaşacağız. Ayrıca Bodrum’da çevresel projeler yapılması için çalışmalar başladı.

Sayın Bakanımızın Bodrum ilgisi bizleri çok mutlu etti. Bakanımız Sayın Murat Kurum, Bodrum’a sevgi ve selamlarını iletti. Bodrum için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial