Anasayfa » Güncel » GÜNDÜZ ABİMİZİ KAYBETTİK

GÜNDÜZ ABİMİZİ KAYBETTİK

ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği’nin onursal başkanı  Türkan Saylan’ın, Kızılağaç’ta yaşayan kardeşi, 72 yaşındaki Gündüz Saylan bu sabaha karşı yaşamını yitirdi.

Bodrum’a bağlı Kızılağaç Mahallesi’ne 14 yıl önce ev yaptırdıktan sonra eşi Ayla Saylan ile birlikte  yerleşen, 2 çocuk ve 1 torunu olan emekli makine mühendisi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyesi Gündüz Saylan, bugün 05.30’da, tedavi gördüğü Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde kurtarılamayarak hayatını kaybetti.  Yaklaşık 2 yıldan bu yana bağırsak ve karaciğer kanseri tedavisi gören ve hastalığın vücudunun tamamına yayıldığı belirtilen Saylan’ın, 2009 yılında yaşamını yitiren ablası Türkan Saylan ile birlikte dernekte önemli çalışmalara imza att.

Gündüz Saylan Bodrum Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde ablasının vefatının ardından, aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmişti. Bodrum Belediyesi’nin Türkan Saylan’ın Tepecik Meydanı’na büstünün yapılması kararını sevinçle karşılayan Gündüz Saylan, aynı zamanda çocuksu karakteri, etrafına sürekli pozitif enerji saçması ile de yakınları tarafından çok sevilen bir insandı. Bodrumaktif olarak, yakın dostumuzun kaybından ötürü çok üzgünüz, eşine, ailesine ve tüm yakınlarına, Çağdaş Yaşam camiasına sabırlar diliyoruz.

Gündüz Saylan’ın cenazesi yarın Bodrum Adliye Camii’nde öğleleyin kılınacak namaz ardından yaşadığı Kızılağaç Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial