Anasayfa » Çevre » ŞOK İSTİFA…

ŞOK İSTİFA…

 TEMA Vakfı Bodrum İlçe Sorumlusu Haluk Ortaç,  görevinden istifa etti.

2004 yılından bu yana gönüllü ve  son yıllarda da ilçe sorumlusu olarak Bodrum Tema adına çalışan Haluk Ortaç görevinden istifa ettiğini, sorularımız üzerine açıkladı.

” Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi Anonim Şirketi”

Muğla gündemine hızla düşen,” Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı’nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler ve koylarda söz sahibi artık ” Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi Anonim Şirketi”  haberimizin ardından araştırmalarımıza devam ettiğimizde,  şirket yönetim kurulunda bulunan  Tema Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Tezcan Yaramancı ile ilgili  sorularımızı da Bodrum İlçe Sorumlusu Haluk Ortaç’a ilettik. Ortaç, kendisinin  istifa ettiğini söyleyerek, dilekçesini bizlerle paylaştı.

 

TEMA  Vakfı  Yönetim Kuruluna,                                                                                               

25.Mayıs.2017

16.Mayıs.2017 tarih ve 9327 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde tescil ilanı yapılan bir  Anonim Şirketin Yönetim Kurulu üyelerinden biri aynı zamanda TEMA Vakfının da fiilen yönetim kurulu üyeliğini yürütmektedir.

Bu nedenimle birlikte ve  gönüllülük ilke ve prensiplerime ters düştüğü gerekçesi ile 2004 yılından bu yana gönüllüsü ve Bodrum İlçe Sorumlusu olduğum görevimi bırakıyorum.

Gereğini bilgilerinize sunarım.

Haluk Ortaç

TEMA Vakfı Bodrum İlçe Sorumlusu

Not; Önceden planlaması yapılan 5.Haziran Dünya Çevre Günü  etkinliği için tarafınızdan uygun görülürse  ve istenirse görevimin başında olmak sorumluluğumdur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial