Anasayfa » Kültür - Sanat » ZKAYATÖLYESİ KURSLARA BAŞLIYOR

ZKAYATÖLYESİ KURSLARA BAŞLIYOR

Pandemi döneminde hayatın ağırlıklı olarak evlerde geçtiği günlerde, internet üzerinden çeşitli çalışmalar, duyurular ardı adına gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Zkay Atölyesi.

 

Zkayatölyesi, ismini sahibi Zeynep Kaya’dan alıyor. İstanbul Doğuş Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu olan Kaya, aldığı eğitim ve katıldığı kurslar sayesinde edindiği bilgileri paylaşmak amacı ile yola çıkmış.  “Bodrumluların sahip olduğu yeteneklerin geliştirmesine katkı sağlamak amacı ile Turgutreis’te Zkayatölyesi’ni açtım. Ayrıca, bu sanat atölyesi üretken kadınlarımızın el emeklerini sergileyip kazanca dönüştürmelerini sağlayacak bir merkez olacaktır” diyen Kaya aynı zamanda; Fotoğrafçılık, Rhino, 3D Max, teknik takı çizimi, gümüş işlemeciliği ve hasır örme işleri gibi farklı konularda kurslar almış.

Zeynep Kaya sadece  kendisi değil,  işinde uzman eğitmenler ile kurslar vereceğini ifade ederken,  “Bodrum’a yepyeni bir soluk getireceğime inanıyorum. Bitmeyen enerjim ve pozitif yaklaşımım hepimize çok iyi gelecek. Zamanımızı daha çok evlerimizde geçirdiğimiz bu dönemde, online olarak da katılabileceğiniz kurslar ile yeni hobiler edinip kendimizi geliştirme fırsatını kaçırmayalım!” diyerek, kursları listeliyor.

Katılabileceğiniz kurslardan bazıları:

Ø  Şiş Örgü
Ø  Makrome
Ø  Dikiş
Ø  Ahşap boyama
Ø  Resim
Ø  Matematik
Ø  Yabancı dil
Ø  Takı tasarımı
Ø  Amigurumi
Ø  Tığ işi örgü
Ø  Ebru
Ø  Kazaziye
İletişim @zkayatolyesii

 

Telefon : 0533 602 0415
Adres: Turgutreis Mahallesi, 4014 Sokak, 14/A Bodrum
[15:54, 10.12.2020] Rezzan:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial