Anasayfa » Ekonomi » 12 AY HİZMET….

12 AY HİZMET….

Myndos Kapısı girişinde ve 10. yılını dolduran “Bodrium Luxury Hotel And You SPA”, toplantı ve davetlere kapılarını açarken, “You SPA” merkezinin açılışını da yaptı.

Bodrium Luxury Hotel And You SPA”Genel Müdürü Eren Terzi, Oasis Sapağı Myndos Kapısı yanında bulunan otelllerindeki yenilikleri anlattı:

Bodrum merkezde bulunan  Otelimiz  12 ay hizmet vermektedir. 10.yılımızı doldurduğumuz bu yıl özellikle hizmet kalitemizi arttırdığımızı belirtmek isterim.Bünyemizde bulunan You Spa merkezimiz Bodrum’da yaşayan ve konaklama amaçlı gelen misafirlerin bizi tercih etmelerindeki en önemli nedenlerden  bir tanesidir.Balili terapistler ile hizmet verdiğimiz SPA’mızda ,kişiye özel masaj seçenekleriyle uzman estetisyenler ile yapılan cilt bakım programlarımız, kısa ve uzun konaklamalarda özellikle şehir dışından gelen  konuklarımızın otelimizi ve  SPA’mızı tercih etmelerinin nedenidir.Oda-Kahvaltı hizmeti veren tesisimizde ayrıca öğle ve akşam yemekleriniz için özel  A La Carte servis verilmekte olup birçok yerel firmanın ve özel kulüplerin toplantı,ziyafet ve davetlerine ev sahipliği yapmaktadır. Sizleri de Bodrium Luxury Hotel And You SPA ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

BODRIUM LUXURY HOTEL

AND YOU SPA

Bodrium Luxury Hotel And You SPA Uzman Estetisyen Nihal DUMAN 

NİHAL DUMAN SPA

 

Uzak Dogu’nun egzotik atmosferi,modern bir donanımla siz mısafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Bedensel ve ruhsal arınma geleneği olarak tanımlanan ‘’TÜRK HAMAMI’’  Bodrium Luxury Hotel & SPA’da misafirlerimizin ilk adımda tercih ettiği yerdir.Geleneksel kese ve köpük masajıyla cildiniz ölü hücrelerden arındırılır,yenilenir ve gün ışığını çok daha iyi hissedersiniz.Sadece Türk Hamamı değil ; tecrübeli Balili terapistlerimiz tarafından yapılan ‘ SICAK TAŞ MASAJI’ vücudunuzun ‘CHAKRA’ denilen enerji merkezini uyararak ,tamamiyle negatifliklerden uzaklaştırarak sizi mükemmel hissetmenin bir adım ötesine taşımaktadır.Aromaterapi,yorgun ayaklara özel reflexoloji , – yağlılık hissinden hoşlanmayan – misafirlerimize özel  – açma+germe –yöntemiyle yapılan THAI masajı ve alternatif BALI masajları yelpazemizin ne kadar geniş olduğunu göstermektedir.

Uzman Estetisyenlerimiz tarafından yapılan cilt ve vücut bakımlarımız ‘’AND YOU SPA’da kendinizi ödüllendirmenin başka bir yoludur.

Stresli ciltlere özel ; dermokozmetik ürünlerle yapılan ve saf oksijenle desteklenen cilt bakımlarımız nemlendirme, anti-aging , leke tedavileri düşlerinizin de ötesinde bir kalite sunmaktadır.Sadece yüzünüzün değil , vücudunuzun da ihtiyacı olan nem,vitamin ve mineraller ‘’ BODY CAPSULE’’ içerisinde çikolata,yosun ve aroma yağları ile yapılan özel karışımlarla size özel bir bakım keyfini yaşatacaktır.

Yorucu ve uzun bir günün ardından ,beden ve zihin kapasitenizin üzerine çıkan bütün yükleri bırakın ‘’AND YOU SPA’’ alsın…

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.