Anasayfa » Politika » 17 YAŞIMDAN BERİ HAYALİM BODRUM BELEDİYE BAŞKANI OLMAK

17 YAŞIMDAN BERİ HAYALİM BODRUM BELEDİYE BAŞKANI OLMAK

CHP’de aday adaylığı sürecinin başlangıcında, geçtiğimiz hafta başvuruyu ilk yapan isim olan belediye meclis üyesi Mehmet Özalın, dün parti binası önünde aday adaylığı açıklamasını yaptı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da katıldığı toplantıda konuşan Özalın, Bodrum belediye başkanlığı hayalini 1989 yılında 17 yaşındayken kurduğunu belirterek, “Rhmetli Emin Anter’in Bodrum’a Belediye Başkanı olduğu sene bir hedef koydum, bir hayal kurdum. O hedef ve hayal Bodrum halkına Bodrum Belediye Başkanı olarak hizmet verebilmekti. Bugün bu hayali ve hedefi gerçekleştiriyor olabilmenin ilk aşamasına, adaylık açıklamama hoş geldiniz. Tabi bu hedefe ulaşabilmek için kendimizi halkın inancı ve sevgisi edecek bir anlayışla siyaset yapıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Borumageldik

“Bodrum’un hepimizin bildiği sorunlarını çözmeye talibim. Bununla ilgili tüm projelerimiz hazırdır.” diyen Mehmet Özalın, Bodrum’un sorunlarına vakıf olduğunu belirterek şöyle devam etti:

“Özalın ailesi olarak örgütümüzün çeşitli kademelerinde aldığımız görevlerden sonra yaptığım 2 dönem meclis üyeliği, 7 dönem encümen üyeliği, bir süre belediye başkan yardımcılığı görevleri nedeniyle sorunlara vakıf olduğumu belirtmek isterim. Samimiyet ve ilkelerle, Sosyal Demokrat anlayışla, çözümlenemeyecek sorun olmadığı inancını taşıyorum. Sosyal demokrasi refahta eşitliği, huzurda birlikteliği hedefler. Hizmet ve hayat odaklı bir anlayışla, Bodrum sevdasıyla Bodrum Belediye Başkanlığına adayım. Dengeleri kuran, güven ve huzurun teminatı olan bir yönetim şekli hizmet anlayışımız olacaktır. Bodrum’un Bodrum kalması için tüm gücüyle çalışan dinamik bir model sergileyeceğiz. Tüm Yarımada’da bu yönetim şeklini benimseyeceğiz. Konuşarak değil, belediye başkanı olup sahada çalışarak, üreterek geleceği kuracağız. Parti içerisinde ve kamuoyunda yaşanacak bu yarışta tüm aday arkadaşlarım değerlidir, kıymetlidir onlara da başarılar dilerim. Halkına ve inançlarına aşık olan bir kardeşiniz olarak söylemek istiyorum ki Bodruma aşığım. Bodrum Bodrum kalacak Allah utandırmasın.”

Toplantı sonunda İlçe Başkanı Halil Karahan, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve belediye başkan aday adayları basın mensuplarına birlikte poz verdi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.