Anasayfa » Ekonomi » 41 YILI İSTANBUL’A TAŞIDILAR

41 YILI İSTANBUL’A TAŞIDILAR

Bodrum’un ilk bar ruhsatlı işletmesi olarak 1977 yılında Bodrum Barlar Sokağı’nda açılan ve ilk günden bu yana çizgisini bozmadan, müşterilerine canlı müzik keyfi yaşatan Veli Bar, EMİTT fuarında ilgi odağı oldu.

Geçtiğimiz gün açılan ve Türk Turizm sektörünün en saygın organizasyonlarından Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını turizm profesyonellerine açtı. T.C. Bodrum Ticaret Odası’nın organizasyonu ve Bodrum Belediyesi’nin destekleri ile kurulan Bodrum standında içecek sponsoru olarak yer alan Veli Bar, fuara ziyaretçilerinin de ilgi odağı oldu.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un ev sahipliği yaptığı Bodrum Standında kendileri için oluşturulan alanda içecek hizmeti veren Veli Bar’ın tüm personeli ile katıldığı EMİTT Fuarı’nda özellikle Bodrum Mandalinası kullanılarak yapılan kokteyller ilgi gördü.

41 yıllık tecrübe ve hizmet kalitesiyle Bodrum’a değer katan kalıcı bir marka olmasıyla Herkes tarafından bilinen Veli Bar’ın işletme sahibi Ali Ağıt Turan, gördükleri ilgi ve aldıkları övgülerden dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdi. Bodrum Standı’nda açılış günü gerçekleşen kokteylin sponsorluğunu üstlenen Veli Bar, sadece marka bilinirliği, hizmet ve kalitesiyle değil, Bodrum tadındaki içecekleri ve canlı müziğiyle de fuar ziyaretçilerine Bodrum’u yaşattı.

www.escortperl.com

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.