Anasayfa » Ekonomi » 9.BOAT SHOW’DA , ODA OLARAK SADECE BODTO VAR

9.BOAT SHOW’DA , ODA OLARAK SADECE BODTO VAR

DENİZCİLİK FUARINDA SEKTÖRÜNÜ, SADECE BODTO TEMSİL EDİYOR
İSTANBULDA 9. BOAT SHOW FUARINDA SADECE BODRUM SEKTÖRÜ TEMSİL EDİYOR
İstanbul CNR Expo’da düzenlenen Boat Show Fuarı ziyarete açıldı. Fuarda Denizcilik sektörünü temsilen meslek odası olarak İzmir ve İstanbul gibi büyük illerin meslek odalarının yer almayıp, sadece Bodrum Ticaret Odasının temsil ettiği dikkat çekti. Fuarda sektör temsilcisi olarak BODTO dışında sadece özel firmaların stantları yer alıyor.
Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon Boat Show fuarına BODTO olarak 2006 yılından bu yana katıldıklarını, bundan sonraki yıllarda da katılmaya devam edeceklerini söyledi.
958cf729-3428-48c7-9c99-2a4a6c1ba3a2

FUARA GEKA DESTEĞİ
Kocadon, Güney Ege Kalkınma Ajansı destekleri ile fuara katıldıklarını GEKA temsilcisi Mehmet Sert ‘in fuara bizzat katılarak maddi manevi desteklerini sürdürdüğünü belirterek teşekkür etti.

Açılışa gelen IMEAK Başkanı Metin Kalkavan ve Deniz Ticareti Müdürü Cemalettin Şevli Bodrum standını ziyaret ederek yetkililerle görüştü. Bodrum’u temsilen Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Kocadon nun yanı sıra, Meclis Üyesi Toros Demirdöven ile BODTO Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Dinç ve Erdem Ağan katıldı.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon BODTO fuarına, 2006 yılından buyana Bodrum Ticaret Odası olarak katıldıklarını açıkladı. Kocadon açıklamasını devamında ” Denizcilik sektörümüz Bodrum un ana lokomotif sektörlerinden. Bodrum Guletleri ile başlayan Mavi Yolculuğumuz ile deniz turizmi büyük aşama kaydetmiştir. Deniz Turizmi, Türkiye de en yüksek oranda Muğla ilimizde yapılıyor. Muğla ilimizde deniz turizminin lokomotifi de Bodrum olmuştur. Bodrum Ticaret Odası olarak ilçemizde Deniz sektörünü desteklemeye devam edeceğiz.” Dedi.

Fuar 21 Şubat, Pazar gününe kadar devam edecek

Zeki Özkeskin

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.