Anasayfa » Kültür - Sanat » ALMANYA YOLCULUĞU ÖNCESİ, BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

ALMANYA YOLCULUĞU ÖNCESİ, BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl 6. kez düzenlenen Karsanat Bodrum Barok Müzik Festivali’nin sanatçıları ve yöneticileri, Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Karya Kültür ve Sanat Derneği (KARSANAT) tarafından düzenlenen 6. Karsanat Bodrum Barok Müzik Festivalinin ardından derneğin ve festivalin sanat yönetmeni Gülderen Erdoğmuş, Karsanat Derneği Başkanı Esen Demirci Deveci ve Karsanat Derneği Yönetim Kurulu Üyesi/Organizasyon Sorumlusu Rezzan Şebin ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

PCE-Avrupa Şatolar Birliğinden gelen davet üzerine 24-25-26-27 Eylül 2015 tarihlerinde Almanya’nın Coburg Beldesi’nde dört farklı şatoda dört farklı konser için hazırlandıklarını belirten Erdoğmuş, Almanya’daki konserlerden birinin gelirinin Afrikalı yetim çocuklara bağışlanacağını, bu turnenin Bodrum’daki festival kapsamında düzenlenen Venedik Karnavalının da bir turnesi olacağını belirtti. Konuyla ilgili bilgi veren Gülderen Erdoğmuş, “Bodrum’da yaşayan sanatçılar olarak ülkemizi ve Bodrum’u temsil etmek hepimizi gururlandırıyor ” şeklinde konuştu.

Başkan Mehmet Kocadon ise sanatsal faaliyetlerin Bodrum’da günden güne daha da arttığına işaret ederek,  bunda belediye olarak sanata verdikleri önemin de büyük bir payı olduğunu vurguladı. Kendisini ziyaret eden sanatçılara ve Bodrum’da sanatlarını icra eden tüm sanatseverlere teşekkür etti. Başkan, Almanaya’daki konserler için Bodrum Kitapçığı’nı ve özel hediyeleri, Almanya’daki belde başkanlarına armağan edilmek üzere, sanatçılara verdi.

4-5-6 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleşen Karsanat Bodrum Barok Müzik Festivaline Bodrum Belediyesi’nin yanı sıra Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve THY, Akustik Tur da  destek vermişti.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.