Anasayfa » Kültür - Sanat » “ANSIZIM”….

“ANSIZIM”….

“Ansızım” kısa filmi önce Bodrum’da yapılacak galada, ardından İstanbul’da izleyiciyle buluşacak…

Usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu’nun rol aldığı kısa filmin konusu Alzheimer. Yönetmenliğini Serkan Turaç’ın yaptığı Ansızım isimli kısa film, 16 Ağustos 2018’de Bodrum Oasis Cinemarine 5 numaralı salonda saat 20:30’da izleyicisiyle buluşacak. Tarık Papuççuoğlu ayni zamanda  Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından.

Film, eşini çok seven bir adamın hikayesini konu alıyor. Filmde usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu’na  Hanna Ludwig ve Cansu Kayan eşlik ediyor. Bodrum Kısa Film Atölyesi, BodruMOLA Cafe Sanat Etkinlikleri/Atölyeler  çerçevesinde ilk proje grubuna 2017 Aralık ayında start verdi. Serkan Turaç ile Bodrum Kısa Film Atölyesi’nde üç aylık bir atölye çalışması sonucunda gerçekleşen kısa filmin çekimleri Bodrum’da Mart ayında yapıldı. Atölye katılımcıları özenli bir çalışmanın meyvelerini Ansızım filmi ile yakalamaktan ve böyle bir çalışmanın içinde yer almaktan oldukça mutlu oldular. Atölye sürecinde yönetmenlikten kamera kullanımına, sanat yönetmenliğinden planlamaya kadar bir kısa filmde yer alan tüm aşamaları öğrenerek deneyimleme şansı yakaladılar…

Filmin süresi 15 dakika.  İlk gösterim Bodrum’da yapılacak ve sonrasında film İstanbul’da izleyici ile buluşacak.

Filmin galasında,  oyuncularla ve ekiple söyleşi imkânının yanı sıra kamera arkası görüntülerini de izleme şansına sahip olacaksınız.  Ücretsiz olarak gösterilecek olan kısa filmi, 16 Ağustos 2018 saat 20:30’da izleyebilirsiniz.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.