Anasayfa » Spor » BASKETBOL SAHASINA HAYAT VERDİLER

BASKETBOL SAHASINA HAYAT VERDİLER

KW Bodrum Bölge Müdürlüğü olarak REDDAY kapsamında Ortakent Mahallesindeki Basketbol sahası yenilendi. 

Her yıl Mayıs ayının 2’nci Perşembe günü tüm dünyada Keller Williams Bölge Müdürlükleri ofislerinin kapatarak yaşadığı yere katkıda bulunmak için etkinlikler düzenler. REDDAY (Renewe – Energize – Donete – Yenilen – Enerji Ver – Bağışla) olarak adlandırılan bu günde yaklaşık 200.000 Gayrimenkul Satış Danışmanı dünya genelinde yaşadığı kente ve toplumsal yaşama katkı sağlayacak, farkındalık yaratacak etkinlikler düzenler.

Bu yıl Keller Williams Bodrum bölge müdürlüğü  Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın yönlendirmesiyle kullanılmaz durumda olan bir basketbol sahasını yenileme görevini üstlendi..

Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü ” basketboll sahası tamamen kullanılmaz durumdaydı. Zemin işlevselliğini yitirmiş, potaların panyaları yok, çemberler kırılmış ve duvar yazıları nedeniyle geçerken bile kafanızı çevirmek zorunda kalınılacak durumdaydı. 9 Mayıs REDDAY günü, KW Bodrum Bölge Müdürlüğü Gayrimenkul Satış Danışmanı ortakları, geçen yıl Gümbet’te düzenlenen Basketbol Turnuvası etkinliğinden yaratılan bütçe ve kendi imkanlarıyla, el emekleriyle, saha zemininin onarılması, boyanması, duvar yazılarının üzerinin boyanması, yeni potaların takılması ve çevrenin islah edilip temizlenmesi ile ilgli çalışmaları yaklaşık 80 kişilik danışman kadrosuyla tamamladı ve sahayı tekrardan Bodrum gençlerine kazandırdı. Yaşadığımız kente armağan ediyoruz.” diyor.

antalya escort

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.