Anasayfa » Güncel » BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN TOPLANTISINI YAPIYOR

BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN TOPLANTISINI YAPIYOR

BODRUM BELEDİYE MECLİSİNİN 2016 YILI HAZİRAN AYI OLAĞAN TOPLANTISI 03.06.2016 CUMA GÜNÜ SAAT 14.00’DE KONACIK MAHALLESİNDE BULUNAN BODRUM BELEDİYESİ HERODOT KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.  

 

GÜNDEM

1- Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmakta olan 6 adet şoför ve İmara Aykırı Yapılarla Mücadele Koordinasyon Birimi, Özel Kalem Müdürlüğüne bağlandığından; Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ait gider bütçesinden toplam 350.000,00-TL’nin alınarak, Özel Kalem Müdürlüğü bütçesine aktarım yapılmasının görüşülmesi.

(Özel Kalem Müdürlüğü)

2- İlçemiz Akçaalan, Bahçelievler ve Karabağ Mahallelerinin adlarının önüne Turgutreis ibaresinin konulması talebine ilişkin, Cadde ve Sokak İsimlerini Belirleme Komisyonu raporunun görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

3- İlçemiz Bitez ve Koyunbaba Mahallelerinde toplam 2 adet sokak isminin değiştirilmesi talebine ilişkin, Cadde ve Sokak İsimlerini Belirleme Komisyonu raporunun görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

4- İlçemiz Turgutreis Mahallesi, Karabağ Mevkii, 146 ada, 124 parselde kayıtlı taşınmazın plan değişikliğine ilişkin, İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

5- İlçemiz Kumbahçe Mahallesi, İçme Mevkii, İskele ve Kıyı Düzenlemesi Amaçlı Nazım ve Uygulama İmar Planı Değişikliği teklifinin görüşülmesi.

(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.