Anasayfa » Kültür - Sanat » BODFAD ÜYELERİNDEN BEŞ FOTOĞRAF 1.ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA SERGİLENİYOR

BODFAD ÜYELERİNDEN BEŞ FOTOĞRAF 1.ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA SERGİLENİYOR

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Fotoğraf Kulübü Derneği (BÜFOD) tarafından düzenlenen 2016 Türkiye Kupası 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması’na, Bodrum Fotograf Sanatı Derneği de katıldı.

 TTürkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Fotoğraf Kulübü Derneği (BÜFOD) tarafından düzenlenen 2016 Türkiye Kupası 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması’na, Türkiye’deki fotoğraf derneği ya da kulüplerinden 44 takım 862 fotoğraf ile katıldı.

Her takımın en az 10 kişi, en fazla 20 kişi ile katılabildiği ve her takım üyesinin en az bir en çok iki fotoğrafının olduğu yarışmanın seçici kurulunu, ülkemizin saygın akademisyen ve fotoğraf sanatçılarından; fotoğraf sanatçısı Ersin ALOK; akademisyen, fotoğraf sanatçısı Prof. Güler ERTAN; fotoğraf sanatçısı İbrahim GÖKSUNGUR; fotoğraf sanatçısı İbrahim ZAMAN; fotoğraf sanatçısı İzzet KERİBAR; akademisyen, fotoğraf sanatçısı Prof. Sabit KALFAGİL oluşturdu. Yapılan değerlendirme sonucunda Sille Sanat Sarayı takım birinciliğini alırken bireysel kategoride BODFAD Bodrum fotoğraf Sanatı Derneği üyelerinden Ender Erdoğmuş, Nuran Akkılıç, Nurhan Ergenekon, Sevinç Baştürk ve Yıldız Feldmann’ın fotoğrafları sergilemeye değer görüldü.

bodfadbodfad-jpg2bodfad-jpg2-jpg3-jpg4bodfad-jpg2-jpg3bodfad-jpg2-jpg3-jpg4-jpg5

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.