Anasayfa » Güncel » BODRUM CUMHURİYET SAVCISI BAŞKANLIĞI’NDA “KORUMA KURULLARI TOPLANTISI” YAPILDI

BODRUM CUMHURİYET SAVCISI BAŞKANLIĞI’NDA “KORUMA KURULLARI TOPLANTISI” YAPILDI

Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nce Koruma Kurulları Toplantısı 2016 Yılı 2.Dönem Koruma Kurulları Toplantısı yapıldı.

Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nce Koruma Kurulları Toplantısı 2016 Yılı 2.Dönem Koruma Kurulları Toplantısı; Bodrum Cumhuriyet Savcısı Ercan TÜRKOL başkanlığında; Baro Temsilcisi Cavidan KARAÖZ ÖZYİĞİT, Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Kemal ORMAN, Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen DOĞAN, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin GEÇİN, Bodrum Halk Bankası Şube Müdürü Levent DEMİRTOLA, Bodrum Ziraat Bankası Şube Müdürü Şükrü Seyman ERBAŞ,Bodrum Vakıfbank Şube Müdürü Necmi ALPER , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Bayram AYDENİZ ,Bodrum Ticaret Odası Başkanı M.Serdar KOCADON, Ziraat Odası Başkanı Mehmet MELENGEÇ ,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan BAŞEĞMEZ, Şöforler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yetkilisi; Deniz Ticaret Odası Başkanlığı adına Arif YILMAZ,BESİAD Başkanlığı adına temsilcisinin katılımları ile Bodrum Adliyesi Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Toplantı,Denetimli Serbestlikten Sorumlu Bodrum Cumhuriyet Savcısı Ercan TÜRKOL’;un açılış konuşması ile başladı Toplantıda ; Koruma Kurulunun gündeminde; Suç Mağdurlarının Ceza İnfaz Kurumlarından tahliye olan ve Denetimli Serbestlik Tedbiri altında olan hükümlülerin,toplum içinde denetim ve takibi konusunda Kurumlar arası işbirliğini gerektiren durumlar, hazırlanması Planlanan Projeler ve Çalışmalar ile Koruma Kurulu üyeleri ve Sivil toplum Kuruluşlarının desteklerinin sağlanmasının öneminden bahseden Cumhuriyet Savcısı Ercan TÜRKOL’;un konuşmasının ardından Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürü Ruhşen DOĞAN tarafından başvurusu olan hükümlüler ile ilgili bilgi verildi. Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Bayram AYDENİZ tarafından vakıfca yapılan yardımlardan bahsedildi. Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Kemal ORMAN tarafından , Denetimli Serbestlik Sisteminin tanıtımına yönelik hazırlanacak Broşür ve Tanıtım Çalışmalarına katkıları Sağlandı. Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin GEÇİN , Eğitim Programları ve Meslek Edindirme Kursları yönünde işbirliği içinde çalışmalar yürütüleceği yine Baro Temsilciliği ile işbirliği çalışmalarının sağlanması yönünde kararlar alındı. Toplantı, Bodrum Cumhuriyet Savcısı Ercan TÜRKOL’;un , Koruma Kurulu üyelerine teşekkürleriyle sona erdi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.