Anasayfa » Politika » BODRUM EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE ACILAR PAYLAŞILDI

BODRUM EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE ACILAR PAYLAŞILDI

CHP Bodrum İlçe Örgütünden Emniyete Taziye Ziyareti

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’a bir taziye ziyaretinde bulundu.

10 Aralık 2016 Cumartesi günü akşamı İstanbul’da oynan bir maç sonrası stadyum dışında görev yapan ve haince yapılan bombalı saldırı sonucu şehit düşen Çevik Kuvvet polisleri için gerçekleştirilen ziyarette, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş nezdinde tüm emniyet camiasına başsağlığı temennisinde bulundu ve şehitler için duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Seymen, sözlerini şöyle sürdürdü; “Terör, can yakmaya devam ediyor. Bu çırpınışlar kimseye fayda vermiyor ve vermeyecek. Vatan, millet için görev yapan kardeşlerimizi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah rahmet eylesin. Kederli ailelerine sabırlar diliyorum.”

Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Candaş’da “sözün bittiği yerdeyiz” diyerek, şehitlere Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diledi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.