Anasayfa » Güncel » Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı “Engelsiz Sağlık Dolu nice yıllara…”

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı “Engelsiz Sağlık Dolu nice yıllara…”

Bodrum’da, vizyon ve misyonuna sadık kalarak ilerleyen, engelli bireylerin tedavi, terapi ve eğitimi için kendini geliştiren Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, her sene olduğu gibi bu senede 25 Aralık’ta Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri Binası’nda yeni yılın gelişini kutladı.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yılbaşı partisi Bodrum Kaymakamı Sayın Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras, BESV Yönetim Başkanı Numan Balaban, Başkan Yardımcısı Yılmaz Algül, Kurul Üyeleri Hülya Kocadon, Gözde Ağan, Ekin Ozan, Danışma Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Genel Kurul Üyeleri, öğrenciler, veliler, gönüllüler ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Vakıf Bu içeren konuşmalarının ardından geleneksel pasta kesimi ve hediye merasimi ile yılbaşı partisi devam etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Bodrum Kaymakamlığı, Ağırman İnşaat destekleriyle yapılan organizasyona Milas El Ele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi de misafir oldu. DJ Hakan Özdağ’ın müzikleri ve Opera Sanatçısı Yiğit Arat’ın şarkılarıyla 2022 keyifle karşılandı.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.