Anasayfa » Spor » “BODRUM ERA YELKEN KULÜBÜ” TÜRKİYE OPTİMİST YELKEN YARIŞLARI ŞAMPİYONU!!!

“BODRUM ERA YELKEN KULÜBÜ” TÜRKİYE OPTİMİST YELKEN YARIŞLARI ŞAMPİYONU!!!

2016 Türkiye Optimist Yelken Yarışları Şampiyonası’nda, 6 takım ve 80 yelkenciden oluşan 5’er kişilik grupların kıyasıya yarıştı. Şampiyon  Era Bodrum Yelken Kulübü oldu.

Urla Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri kapsamında düzenlenen ve Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Optimist Yelken Yarışları Şampiyonası sona erdi.

Urla Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri kapsamında Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde Türkiye Optimist Yelken Yarışları Şampiyonası düzenlendi. Final ayağındaki yarışların sonunda, Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nde ödül töreni gerçekleşti. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın katılımıyla başlayan törende Başkan Uyar derece girenlere madalyalarını ve kupalarını verdi.”Ben de bir sporcu annesiyim”

Derece yakalayan sporcuları teker teker tebrik eden Başkan Sibel Uyar, “Ben de bir sporcu annesiyim. Sporun çocuklar için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirim. Bizler de bundan sonraki neslin sporla büyümesi gerektiğine inanıyor ve bunun için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. 16 takım ve 80 yelkenciden oluşan 5’er kişilik grupların kıyasıya yarıştığı yarışmada birinci Bodrum Era olurken, ikinci Karşıyaka, üçüncü Tekirdağ ve dördüncüde Urla ARM oldu.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.