Anasayfa » Kültür - Sanat » BODRUM KALESİ’NDE VİYANA RÜZGARI ESECEK

BODRUM KALESİ’NDE VİYANA RÜZGARI ESECEK

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, Avusturya Kültür Ofisi, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Belediyesi, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi işbirliğiyle Baki Bilgili’nin koordinasyonunda 6 Haziran 2017 Salı günü saat 21:15 te Bodrum Kalesi’nde “Trio Immersio” klasik müzik konseri düzenlenecektir.

Vira Zhuk (keman), Anna Maria Niemiec (çello) ve Mariam Vardzelashvili‘den (piyano) oluşan Trio Im-mersio, Bodrum Kalesinde vereceği konserle konuklara bir müzik ziyafeti yaşatacak (Haydn, Mozart, Brahms).

2013 yılında kurulan Trio Immersio, aynı yıl Fidelio Yarışması’ndaki başarısı ile dikkatleri üzerinde topladı. Jeunesse Austria ve Yehudi Menuhin Live Music Now gibi saygın kurumlarla çalışan üçlü, Viyana Konzerthaus, Musikverein’da da konserler vermiştir. Gürcistan, Polonya ve Ukrayna kökenli olan ve kendi ülkelerinin müzikal yansımalarını Viyana Oda Müziği geleneğiyle ustaca harmanlayan bu üç müzisyen, dinleyenleri Viyana’nın çok kültürlü müzik tarihinde bir yolculuğa çıkaracak.

Konser ücretsiz olup halka açıktır.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.