Anasayfa » Çevre » “BODRUM YADİGARI”NDA HASAT BAŞLADI

“BODRUM YADİGARI”NDA HASAT BAŞLADI

“Bodrum Yadigarı” adı altında markalaşan ve babası Ömer Aras’ın emaneti olan narenciye ağaçlarına sürekli katma değer katan Erman Aras, mandalina hasat zamanının başladığını duyurdu. 

Bodrum’un değerlerini yaşatmakta verdiği çabalarla tanınan Erman Aras, Ekim ayında yıllardır öncülüğünü yaptığı  The Bodrum Cup Yelken Yarışlarının 30. yılının ardından, şimdi de Bodrum mandalinasının yaşaması için mücadeleye devam ediyor. Hasat zamanının geldiğini ve ürün çeşitlerini  sitesinde https://bodrummandalini.com/ , şu sözlerle anlatıyor:

Değerli Bodrum Mandalini Dostları,

Sevgili Ömer Aras’ın yetiştirip bizlere emanet bıraktığı ağaçlardan yetişen ürünleri sizlerle bu yıl da paylaşacağımız için çok mutluyuz.

Çekirdeksiz Satsuma, az çekirdekli , kırmızı renkli ve aromalı Klemantin (Kinin) ve Yerli Yeşil Limon çeşitlerimizin mevsimi başladı. Yerli Mandalin ve Washington Portakal hasatı için ise Aralık ayının ilk haftasını bekleyeceğiz.

Devraldığımız mirası sonraki nesillere de aktarabilmek, aynı zamanda sürdürülebilir  bir bahçe yaratabilmek adına, geçmiş yıllarda eşsiz Bodrum narinciyelerinden katma değerli ürünler üretmiş, annemizin adını vererek “Bodrum Yadigarı” olarak  markalaştırmıştık.

Şeker ilavesiz reçeller ve marmelatların yanısıra, katkısız, doğal ve ilave su katmadan sadece kendi bahçemizin mis kokulu mandalinlerinin suyunu kullanarak elde ettiğimiz, şeker yerine hurma kullandığımız fıstıklı ve sade mandalin lokumlarının yanına bu yıl Mandalin Gazozunu da ilave ettik. Gazozumuz da da reçellerimizde olduğu gibi şeker yerine elma kullandık.

Atıştırmalık reçel kurularından salata sosuna kadar tüm ürünlerimizi sizin beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

İnternet sayfamızdan vereceğiniz narenciye siparişleri ayni gün toplanıp arzu ettiğiniz diğer ürünler ile birlikte dilediğiniz adrese iletilmektedir. Ürünleriniz size ulaştığında her hangi bir olumsuz bir durumla karşılaşır iseniz o an çekeceğiniz  kargo paketinin  ve ürün fotoğrafları, aksaklıkları gidermek açısından bize çok faydalı olmaktadır.

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip ederseniz mutlu oluruz.

Destekleriniz için binlerce teşekkürler.

Bodrum’a  geldiğinizde bahçemize uğramadan dönmeyiniz.

Mandalin Sorbemizi mutlaka tadınız.

Afiyet olsun

Bodrum Yadigarı

Telefon/WhatsApp Sipariş: 0533 622 37 18

ONLINE ALIŞVERİŞE BAŞLA   https://bodrummandalini.com/

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.