Anasayfa » Çevre » BODRUM’DA HER MEVSİM BAHAR TURİZMİ, LELEG YOLU İLE BAŞLIYOR

BODRUM’DA HER MEVSİM BAHAR TURİZMİ, LELEG YOLU İLE BAŞLIYOR

Muğla’nın Bodrum ilçesinde turizmi 12 aya yaymak için Bodrum’da Her Mevsim Bahar sloganı ile başlatılan proje kapsamında Leleg Kültür ve Turizm Yolu tanıtım projesi düzenlendi.

TÜRSAB Alternatif Turizm Komitesi Başkanı Mustafa Demir “Pandemi döneminde turizm sektörü yoğun bakıma girdi, yapay solunum ile hayatta kalmaya çalışıyor. Bu dönemde turizmin yapı ve biçim değiştirdi, bizde ilçemizde yılın 12 ayı yapılabilecek turizm çeşitliliği ile ilgili projeleri hazırlamaya başladık. Leleg Kültür ve Turizm Yolu Projesi bunlardan biri” dedi.

TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu tarafından bugün bir otelde düzenlenen ve turistik ilçede turizmi yılın 12 ayına yaymak amacıyla geliştirilen Leleg Kültür ve Turizm Yolu Projesi’nin tatınımını Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, TÜRSAB Alternatif Turizm Komitesi Başkanı Mustafa Demir, Bodrum Ticaret Odası Meçlis Üyesi Toros Demirdöven ve Bodrum  Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu birlikte yaptı.

 

Turizmci Toros Demirdöven Bodrum Ticaret Odası ile Bodrum Doğa Sporları Derneği tarafından başlatılan Leleg yolu projesine geçmişte GEKA’dan destek sağlandığını belirterek projenin hayata geçirilmesinin Bodrum külytür ve doğa turizmi açısından önemli olduğunu söyledi.

HABERİN DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Kaynak:   https://anterhaber.com/bodrum-da-her-mevsim-bahar-turizmi-leleg-yolu-ile-basliyor/11497/

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.