Anasayfa » Spor » BODRUMSPOR TARAFTARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

BODRUMSPOR TARAFTARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Kendi sahasında Diyarbekirspor’la berabere kalan Bodrumspor taraftarı, karşılaşma sonunda  örnek bir davranışla Diyarbekirsporlu futbolcuları tirübüne çağırarak alkışladılar.

B.B Bodrumspor 0 – Diyarbekir Spor A.Ş 0

Bodrumspor kendi sahasında 10 kişi kalan rakibi ile berabere kaldı.
B.B Bodrumspor, 3. Lig 2 inci grupta 12 inci hafta karşılaşmasının Diyarbekir spor ile kendi sahasında oynadı. Diyarbekirspor’un 25 inci dakikada 10 kişi kalmasına rağmen karşılaşma karşılıklı ataklar ile geçti. Karşılaşma için sahada 200 polis ve 20 özel güvenlik görev aldı.
Karşılaşmayı Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Bodrum Spor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın da aralarında yer aldığı yaklaşık bin iki yüz kişi izledi.

Diyarbekirsporlu Tunç’un hakeme küfretmesi sonucu kırmızı kart görerek oyundan atıldıktan sonra her iki takımda zaman zaman ceza sahası içinde etkili ataklar yapmasına rağmen gol vuruşunu yapamadılar. Diyarbekirsporlu oyuncuların ve kalecinin sık sık zaman kazanmaya yönelik davranışlarda bulunması hakem tarafından 3 kez uyarıldı.
İkinci yarıda dakika 58 de Diyarbekirspor’un sağ kanattan yaptığı atakta kaleye gelen topu Bodrumspor kalecisi Taner son anda kornere vurdu.
Dk 82 de Bodrumsporlu Yasin topla ceza sahası içinde etkili bir atak geliştirdi. Ancak son vuruşunda Yasin’nin şutu az farkla jale direğinin yanından auta çıktı.
Karşılaşmanın son dakikalarında sarı kart gören Diyarbekir sporlu Fahrettin ile Orta hakem Ahmet Aslan ileellerini çarparak “çak” yapmaları izleyicileri şaşırttı. Bazı hakem kararlarına da seyirciler tepki gösterdi.
Karşılaşma sonunda Bodrumspor taraftarı örnek bir davranışla Diyarbekirsporlu futbolcuları tirübüne çağırarak alkışladılar.
Stad Bodrum Şehir Stadı
Hakemler, Ahmet Aslan *, Rüştü Baykal ** , Serhat Tekgöz **
Deniz Sekban
B.B Bodrumspor
Taner Tamince ***, Erkan Değişmez ** , Agah Oktay Yılmaz**, Onur Algül **, Mümin Aysever *, Tolga Deniz **, Mehmet Bağlı **, Erhan Karayer **, Emrah Öztürk** ( 46 Serdar ** ), Burak Emre Kayan ** (dk 46 Cengiz ** ), Celal Dumanlı * ( dk 60 Yasin *),

Diyarbekir Spor A.Ş
Onur Bilgin ***, Erdinç Karakaş **, Barış Ataş ** (dk77 Alp ** ) , Enis Gül **, Tunç Murat Behram*, Serdar Cansu**, Gökhan Çakır**, Suat Mutlu ** ( dk 66 Umut**) , Erhan Kurt **, Fahrettin Bıyıklı **, Mehmet Özdıraz ** ( dk 90+3 İbrahim*),

Sarı Kartlar
B.B Bodrumspor :Erkan, Tolga, Burak, Onur, Serdar
Diyarbekir Spor Erdinç, Enis, Gökhan, Fahrettin, Umut
Kırmızı Kart
Diyarbekirspor: dk 25 Tunç

Zeki Özkeskin

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.