Anasayfa » Kültür - Sanat » BODRUM’UN GEÇMİŞİNİ BİLMEK İSTEYENLERE

BODRUM’UN GEÇMİŞİNİ BİLMEK İSTEYENLERE

Bodrum Belediyesi Sözlü Tarih Çalışmaları ‘’Anılarla Bodrum Sohbetleri ‘’gönüllü çalışma gurubu, 7 Ocak’ta Oasis’te Bodrum Esnafları Fotoğraf Sergisi’ni açıyor.

anılarlaBodrum Belediyesi Sözlü Tarih Çalışmaları ‘’Anılarla Bodrum Sohbetleri ‘’gönüllü çalışma gurubu sorumlusu Nuran Yüksel, Ocak Ayı çalışmaları için şunları söyledi:

‘’Anılarla Bodrum Sohbetleri ‘’gönüllü çalışma gurubu olarak yeni yılın ilk haftasında 2006 yılından beri sürdürmekte olduğumuz gönüllü çalışma larımıza bir yenisini daha ekliyoruz. .2015 yılında Bodrum esnaf ve sanatkarlar odasının katkılarıyla hazırladığımız ‘’geçmişten günümüze Bodrumlu esnaflarımız ‘’fotoğraf sergisinin 2. sini Oasis Sümbül Sokak Sergi Alanı’nda açıyoruz.

Geçmişten günümüze Bodrum Esnaf Odasına kayıtlı bulunan , Bodrum’un ekonomik yapısına katkısı olan, Bodrum’u Bodrum Yapan değerlerimizi gelecek nesillere aktarmak için

Bugüne kadar Bodrum Kent Müzesi Arşivi ne vermek üzere 26 bin fotoğraf,1860 doküman , 35 video belge ler kayıt altına alınmıştır.

Her zaman olduğu gibi Bodrum’a dair tüm çalışmaların özlem ,umut ve saygı ile engin BODRUM HOŞGÖRÜSÜNE dayanması ve Bodrum Sevdası ortak paydasında gerçekleştirilmesi dileğimizdir.

Bodrum’u Bodrum yapan değerleri yarınlara aktarabilmek,yaşatabilmek adına yapılacak tüm katkılar Bodrum için yapmaya çalıştıklarımıza güç v erecektir.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.