Anasayfa » Güncel » BORÇLAR ERTELENİYOR

BORÇLAR ERTELENİYOR

Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesinde Bodrum’da yaşanan sel felaketinden zarar gören Bodrum Ticaret Odası (BODTO) üyelerine müjdeli haber geldi.

BODTO Meclisinin geçen ay yaptığı toplantıda aldığı karar gereğince selden zarar gören üyelerinin aidatlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili işlemler için müracaat süreci başladı.

bodto_logoBodrum Ticaret Odası konuyla ilgili uyarıları içeren yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Basın açıklamasında “BODTO Yönetim Kurulu’nun önerisiyle 5174 sayılı TOBB Kanunu Kayıt Ücreti ile Yıllık Aidat ve Munzam Aidatın Tespiti ve Ödenmesi Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi uyarınca TOBB’dan görüş alınarak, BODTO Meclisi tarafından onaylanan karar ile selden etkilenen BODTO Üyelerinin aidat borçları ve gecikme zamlarının affına ve yeniden yapılandırılmasına karar verildi. Bu çerçevede ilgili yapılandırmadan faydalanmak isteyen BODTO Üyelerinin, mağduriyetlerini belgeleyen evraklarını hazırlayarak, dilekçe ile Bodrum Ticaret Odası Genel Sekreterliğine gerekli başvuru yapması

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.