Anasayfa » Politika » BÜYÜK PROJELERE BODRUMLULAR KARAR VERMELİ…23 MART’TA…

BÜYÜK PROJELERE BODRUMLULAR KARAR VERMELİ…23 MART’TA…

Bodrum Kent Konseyi Yürütme Kurulu bugün olağanüstü toplanarak; Bodrum’da hızla gelişen yapılaşma, Toki ve İslam Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi yapılması ile ilgili yol haritası belirlemek üzere toplandı.

23 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11.00’de

Son günlerde Bodrum Yarımadası genelinde, Karaova’da tahsis edilen Toki arazileri,  Bitez ve Ortakent sırtlarındaki konut projeleri, son olarak da son olarak da Bodrum Belediye Meclisi tarafından iki kez ret edilen, ancak Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Yahşi Camel Beach Koyu’nda Diyanet İşleri tarafından projelendirilen “İslam Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi” yapımı, sivil toplum kuruluşlarını harekete geçirdi. Bileşenleri içinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının da bulunduğu , Bodrum Kent Konseyi yürütme kurulu, bugün toplanarak yaklaşık 400 bileşenini 23 Mart Çarşamba Günü saat 11.00’de Oasis Nurol Kültür Merkezi’nde toplantıya davet etti. Konseyin daveti şöyle:

Sayın İlgili,

Bodrum’da yapılması planlanan Toki Konutları ve Dini-Kültürel Merkez konularını görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurul yapılacaktır. Katılımlarınızı rica ederiz.

Yer:   Nurol Kültür Merkezi

Tarih: 23 Mart 2016 Çarşamba günü

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.