Anasayfa » Çevre » CEVAT ŞAKİR CADDESİ ASFALTLANARAK TRAFİĞE AÇILDI

CEVAT ŞAKİR CADDESİ ASFALTLANARAK TRAFİĞE AÇILDI

Bodrum Belediyesi ekipleri, Bodrum merkezde sık kullanılan güzergâhlardan olan Cevat Şakir Caddesi’ni yeniden asfaltladı. 

Bodrum Belediyesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi girişinden başlayarak Cevat Şakir Caddesi boyunca gerçekleştirmiş olduğu asfaltlama çalışması tamamlandı.

Bodrum Belediyesi önüne kadar devam eden çalışma kapsamında ilk olarak yıpranan ve deforme olan asfalt tabakası iş makineleriyle kazındı. Kazıma işlemenin tamamlanmasının ardından, sıcak asfalt dökerek yol daha kullanışlı hale getirildi. Yaklaşık bin ton modifiye asfalt dökülen yol, tekrar trafiğe açıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ ve meclis üyeleriyle birlikte Cevat Şakir Caddesi üzerindeki çalışmaları yerinde inceledi. Belediye personelinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Kocadon, vatandaşlarla da sohbet etti. Vatandaşlar,  yapılan asfalt yenileme çalışmaları için Başkan Mehmet Kocadon’a ve Bodrum Belediyesi personeline teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte ilçe genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan tüm cadde ve sokaklarda asfaltlama ve çevre düzenleme çalışmalarının hızla devam edeceğini belirterek, “Planlamalarımızı yaptık, hava şartları el verdiğince çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra sahil ve çevre düzenleme çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Özellikle Bitez’de ve Turgutreis’te devam eden çalışmalarda sona yaklaştık. Yaklaşan sezon öncesi ekiplerimizi seferber ederek eksikleri hızla gidereceğiz.” dedi.

Bodrum’un giriş caddesi olarak kullanılan Cevat Şakir Caddesi’nden başlanan çalışmaların Bodrum Belediyesi’nin sorumluluk sahasında kalan tüm yollarda devam etmesi planlanıyor.

543366c2-8e0e-48ca-93dd-8f40b2a71398

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.