Anasayfa » Politika » CHP’DEN ADAY ADAYI SARUHAN “BİZE DÜŞEN YAPILAMAYANLARI YAPMAK”

CHP’DEN ADAY ADAYI SARUHAN “BİZE DÜŞEN YAPILAMAYANLARI YAPMAK”

CHP’nin Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Saruhan, bugün Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. 

Bodrum ve  Muğla Belediyesi CHP’li meclis üyesi ve eski Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrum belediye başkan aday adaylığı başvurusu öncesi ilçede görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Belediye Meydanı’ndaki Palmiye Restoran’da gerçekleştirilen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra Bodrum Belediye eski Başkanlarından Mazlum Ağan, eski Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, eski Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Ülküm, Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı Dursun Göktepe, belediye meclis üyeleri Cafer Doğan, Önder Batmaz ve Ali Demiröz de vardı.

Toplantıda bir konuşma yapan Mustafa Saruhan, yerel seçim atmosferine girilmeye başlandığına işaret ederek, şunları dile getirdi:

“İlçesini seven arkadaşlarımız gerek belediye başkanı aday adaylığı, gerekse de meclis üyeliği aday adaylığına hazırlanıyorlar, başvuruda bulunuyorlar. Bunlardan birisi de benim. Ümit ediyorum ki kazanan Bodrumumuz olsun. Biz bu konuda birlikten gücün doğacağına inanıyoruz. Her kim diyorsa ‘Ben daha iyisini yaparım’ evet, bunlar temennidir. Ben içinden geldiğim için biliyorum, bu işler ekip işi. Topyekun çalışabilme işi. Yaşadığınız bölgedeki herkesin bir şekilde katkı koyması gerektiği zamanlar ve organizasyonlar, projeler olmalı. Bu ancak böyle başarılabilir. Bir köyü, bir kasabayı, bir ilçeyi, bir ili güzel yapanlar, oranın insanlarıdır. Ben şahsen Bodrum’un güzel insanlarına güveniyorum. Çok değerli insanlar var, çok değerlerimiz var. Gerekse burada doğmuş büyümüş, gerekse de burayı kendisi için yaşanır bir yer olarak seçmiş insanlar. Hepimizin yakından tanıdığı veya tahmin ettiği değerli insanlarımız var. Bizim de kaynağımız insan, siyasetçilerin kaynağı insan. O insanlarla birliktelik sağlanabilirse başarılı bir şekilde yol alınır ve yaşadığı coğrafyaya hizmet eder. İyi şeyler yaparsa arkasında eserler bırakır ve güzel anılır. Burada bulunan başkanlarımız da vakti zamanında, Bodrum’da Mazlum başkanım, Bitez’de İbrahim başkanım, Gümüşlük’te Mehmet başkanım, hep iyi şeyler yapmak için çaba sarf ettiler. Yaptıkları oldu, yapamadıkları oldu. Şimdiki belediye başkanımızın da yaptıkları oldu, yapamadıkları oldu. Bize düşen de yapılamayanları yapmak. Yapılanlar için de minnetimiz ve teşekkürümüzü sunmak” dedi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.