Anasayfa » Kültür - Sanat » “ÇİZMELİ KEDİ”Yİ BU HAFTA ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ DE İZLEDİ

“ÇİZMELİ KEDİ”Yİ BU HAFTA ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ DE İZLEDİ

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun bu haftaki izleyicileri arasında  Kerem Aydınlar Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri vardı.

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun 11 Kasım’dan bu yana oynadığı çocuk oyunu “Çizmeli Kedi”, her pazar ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 16 Kasım Pazar Günü, Herodot Kültür Merkezi çeşitli okullardan toplu olarak gelen öğrencilerle doldu. Bunlardan biri de, Kerem Aydınlar Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri idi. Okul öğretmenlerinin, çocukların hiç tiyatroya gitmediklerini fark etmeleri üzerine, şehir tiyatrosu yöneticileri ile temasa geçen öğretmenlerin denetimde yaklaşık 20 çocuk Çizmeli Kedi’yi izledi. Oyuna aktif olarak katılan özel öğrencilerin, keyifli dakikalar geçirdikleri, ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

23 Aralık Pazar günü saat 14.00’te Herodot Kültür Merkezi’nde , 2018’in son oyunu olacak olan Çizmeli Kedi, Duygu Cindoruk tarafından uyarlanarak,  Gülbin Yeşil tarafından yönetildi. Oğulcan Çelik, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt,  Ziba Türk, Fatih Serdar Yılmaz,ve  Sertaç Aydın da oyunda yer alıyor.

Kerem Aydınlar Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı

 

 

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.