Anasayfa » Kültür - Sanat » “ÇOCUĞUM, TEKNOLOJİ VE BEN”

“ÇOCUĞUM, TEKNOLOJİ VE BEN”

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Eğitim Bilimleri Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yavuz Samur, 7 Nisan’da Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsüne geliyor.

Teknolojinin hızla geliştiği dünyada, değerli velilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan seminer, 7 Nisan 2018 Cumartesi günü 14.00-17.00 saatleri arasında Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşecek.

“Çocuğum, Teknoloji ve Ben” konulu seminerde yeni neslin teknoloji ile olan ilişkisi ve velilerin bu konuda neler yapması gerektiğini ele alacak olan Dr. Samur’un araştırma ilgileri arasında eğitimde ve öğretimde teknoloji kullanımı, dijital eğitsel oyunların kullanılması, eğitimde oyunlaştırma (gamification), eğitsel oyun tasarımı (@oyuntasarimi), dijital oyun tasarımı, oyun bağımlılığı ve oyun temelli öğrenme konuları yer alıyor.

Teknoloji dünyası ve topluma yansımaları ile ilgili öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik birçok çalıştay ve seminer düzenleyen Yrd. Doç. Dr. Yavuz Samur’un katılımıyla gerçekleşecek olan seminere tüm Bodrum halkı davetli.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.