Anasayfa » Politika » “CUMHURİYET’İN SON KALESİ”

“CUMHURİYET’İN SON KALESİ”

cumhuriyet bayramı.jpg2.jpg3cumhuriyet bayramı.jpg2.jpg3.jpg4Cumhuriyetimizin 92. yılında, Bodrum Milta Marina önünde toplanan binlerce Bodrumlu ve tatilini Bodrum’da geçirenler, ellerinde meşaleler ve Türk bayraklarıyla Bodrum Belediye Meydanı’na yürüdü.

cumhuriyet bayramıSaat 19.00’da başlayan yürüyüş öncesinde Bodrum Motosiklet Kulübü üyesi motosikletliler, Bodrum Bisiklet Kulübü üyesi bisikletliler ve Bodrum Vosvos Kulübü üyeleri araçlarıyla hareket etti. Araçların hemen ardından bando eşliğinde yürüyüşe geçen Bodrumluların arasında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da vardı. Fener alayında Başkan Kocadon’a eşi Hülya Kocadon ve kızı İpek Kocadon ile Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Bodrum Belediye meclis üyeleri eşlik etti. Binlerce kişi marşlar, meşaleler ve sloganlar eşliğinde Bodrum Belediye Meydanı’na coşkuyla yürürken, atılan havai fişekler de fener alayına renk kattı.

Barış ve Gençlik meşalesini yaktıktan sonra tüm vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Sizler laik Türkiye Cumhuriyeti’nin son kalesisiniz. Sizlerin belediye başkanı olmaktan son derece gururluyum, mutluyum. Bu güzel bayram bütün dünyaya, Türkiye’ye kutlu olsun. Daima birlik ve beraberlik içinde kalalım, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum ” dedi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.