Anasayfa » Kültür - Sanat » DESTEĞE TEŞEKKÜRLER…

DESTEĞE TEŞEKKÜRLER…

Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivalinin kurucularından devlet sanatçısı ünlü piyanist Gülsin Onay ile yine ünlü piyanist Eren Levendoğlu, Başkan Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Gülsin Onay ve Eren Levendoğlu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivaline bu güne kadar verdiği katkılar nedeniyle teşekkür etti. Piyanistler, önümüzdeki yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan festival için şimdiden programı belirlemeye ve çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da Bodrum’un tarihten bu yana sanat ile beslenen bir kent olduğuna vurgu yaparak, Bodrum’da özellikle uluslararası boyutta düzenlenen sanatsal ve kültürel etkinliklere elinden geldiğince destek olduğunu belirtti. Kendisini ziyaret eden ünlü piyanistlere ve festivale katılan, emek veren tüm sanatçılara Bodrum’un tanıtımına yapmış oldukları katkılar nedeniyle teşekkür etti.

Bodrum Belediyesinin de destekleriyle bu yıl 3 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında 12’inci kez düzenlenen Eren Levendoğlu’nun sanat yönetmenliğini yaptığı Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlenen konser ile başlayarak, Gümüşlük, Koyunbaba Mevkii’ndeki Antik Taş Ocağı’nda devam etti. Festivale dünyaca ünlü sanatçılar ve orkestralar katıldı.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.