Anasayfa » Güncel » EL ELE BODRUM’U GEZDİLER

EL ELE BODRUM’U GEZDİLER

Mutlu birliktelikleri, aşkın engel tanımadığını gösteren fiziksel engelli 41 yaşındaki Vedat Ergüven ile 32 yaşındaki Sibel Kahraman, nikah öncesi el ele Bodrum’u gezdi. Çiftin mutluluğuna, çevredekiler de ortak oldu.

Önceleri Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu’na (UNICEF) ait kartpostalları satarak geçimi sağlayan, iki yıl önce büfe açan, doğuştan fiziksel engelli Vedat Ergüven ile 9 yıldır birlikte olduğu ve 3 yıl önce nişanlandığı Sibel Kahraman, en mutlu günlerini yaşadı. Ailelilerinin karşı çıkmasına rağmen aşklarından vazgeçmeyen çift, herkesi ikna razı edip sabırsızlıkta bekledikleri o güne kavuştu. Diamond Of Bodrum Otel’de kıyılacak nikah öncesi, gelin ve damatlık kıyafetleriyle kenti gezinen çift, mutluluklarını vatandaşlarla paylaştı.

‘YETER Kİ KALPLER GÖNÜLLER ENGELLİ OLMASIN’

Elini bir an olsun bırakmadığı Sibel’i öpücüklere boğan Vedat Ergüven, “Yaklaşık dokuz yıldır tanıştığım Sibel ile evlenmemize ailelerimiz yıllarca engel olmaya çalıştı, izin vermedi. Sonunda bizim aşkımız galip geldi. Sibel ile birbirimizi bırakmayacağımızı, ayrılmayacağımızı anlayınca onlar da razı oldular. Bize destek oldular. Bundan sonra da mutlu ve huzurlu yaşamayı düşünüyoruz. Darısı da bütün engelli kardeşlerime diyorum. Çünkü hiçbir engelli evde kalmasın, hayata atılsın. Kesinlikle evlenmekten korkmasınlar. Hayat o kadar güzel ki. İki kardeşim de engelli benim gibi. Onların da çok mutlu evlilikleri var. Engel ayakta, kolda değildir; beyindedir. Yeter ki kalpler gönüller engelli olmasın, güzel olsun” dedi.

‘KALBİNDE, BEYNİNDE VE İNSANLIĞINDA ENGEL YOK’

Hiçbir zaman Ergüven’i engelli olarak görmediğini belirten Sibel Kahraman, “Çünkü Vedat’ın kalbinde, beyninde ve insanlığında engel yok. Hiçbir zorluğu hiçbir engeli yok. 24 saat büfede beraberiz hep birbirimize destek olduk çok mutluyuz. Bu mutluluk bu gün bin kat daha artacak. Ben aileme; ‘ölürüm beni Vedat’tan ayıramazsınız’ demiştim. Bugün bu mutlu güne ulaştık” dedi.

Oyun havaları eşliğinde Bodrum sokaklarında bir süre daha gezinen çift, Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon’un kıyacağı nikah için otele geçti.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.