Anasayfa » Spor » EN SPORTİF YARIŞMACI HÜLYA KOCADON

EN SPORTİF YARIŞMACI HÜLYA KOCADON

Bu yıl ikincisi Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenen Turkcell Platinum Golf Challenge Bodrum turnuvası tamamlandı.Turnuvanın bu yılki ilkleri arasında TURKSPORU özel ödülü de yer aldı. Katılımcıların yarışırken taktıkları adım sayar bilezikler Bedava bonus sayesinde turnuvanın en sportif yarışmacısı belirlendi. Çukurlar arasında en az adımı atarak 1xbet slot oyunlari ulaşımını sağlayan Hülya Kocadon 8 bin 99 adımla turnuvanın en sportif yarışmacısı olarak, Turkcell tarafından verilen TURKSPORU özel ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yıl ikincisi deneme bonusu veren siteler 2022 4-5 Ağustos tarihlerinde, Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenen Turkcell Platinum Golf Challenge Bodrum turnuvası tamamlandı. İki gün boyunca iş, sanat ve cemiyet dünyasından 140’ı aşkın golf sporcusunun kıyasıya mücadele ettiği turnuvaya, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Turkcell Genel Müdürü Kaan TerzioğluFikret Öztürk ve Cemal Kalyoncu gibi isimler parimatch de katıldı.

En sportif oyuncuya Türksporu’ndan özel ödül

Turnuvanın bu yılki ilkleri arasında ‘Türksporu’ özel ödülü de yer aldı. Katılımcıların yarışırken taktıkları adım sayar bilezikler sayesinde turnuvanın en sportif yarışmacısı da belirlendi. 8 bin 99 adımla çukurlar arasında en az adım atan Hülya Kocadon turnuvanın en sportif yarışmacısı olarak, Türksporu özel ödülünü almaya hak kazandı. Bodrum Golf Kulübü’nün 9 çukurlu golf sahasında, iki tur üzerinden oynanan turnuvada ‘Erkekler A-B-C’,’Kadınlar A-B’ve ‘Gençler’ olmak üzere 6 ayrı kategoride kupalar sahiplerini buldu. Turnuva, 5 Ağustos Pazar akşamı düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turkcell Platinum Golf Challenge Bodrum’un kazananları ise şu isimlerden oluştu:

https://denemebonusu.info

“Erkekler A: Erol İslamoğlu, Erkekler B: FreddieXiaolongZhang, Erkekler C: ShenLi, Kadınlar A: Ebru Temel, Kadınlar B: Emine Hopa, Gençler: Arda Özyıldız, Türksporu Özel Ödülü: Hülya Kocadon”

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.