Anasayfa » Kültür - Sanat » FESTİVAL TURGUTREİS’TE KOKTEYL İLE BAŞLADI
?

FESTİVAL TURGUTREİS’TE KOKTEYL İLE BAŞLADI

Bodrum Müzik Festivali, D-Marin Turgutreis Yat Kulüp’te düzenlenen kokteyl ile başladı.

DMarin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali‘ 13. yılında  “Bodrum Müzik Festivali” adı ile sanatseverlerle buluştu.  Doğuş Grubu’nun kurucu desteğiyle bu yıl 13’ncüsü yapılan festivalin açılış kokteyline katılan, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hüseyin Akhan bu değişiklikle ilgili şu bilgileri verdi “13 yıldır gerçekleştirdiğimiz klasik müzik festivalimize, bu yıl dünya markası olmuş  Bodrum’un ismini vererek, bu mirası devrediyoruz. Festivali sadece D-MArin’le sınırlı tutmayıp, Bodrum Yarımadası’nın simgesel mekanlarına yayıyoruz. Sadece klasik müzik değil, edebiyattan, çocuk atölyelerine, gastrolojiye, kültür gezisine kadar geniş kapsamlı bir festivali sanatseverlerle buluşturuyoruz. ”

 

D-Marin Turgutreis Yat Kulüp’te düzenlenen kokteylde, Hüsnü Akhan ODTÜ mezunu arkadaşları ile de bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Akhan’ın  arkadaşları arasında, Balparmak Firması sahibi Özen Altıparmak, Eski Meksika Büyükelçisi Oğuz Demiralp, Türk P&I Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Aretta Taşçıyan da vardı.

Kokteyle katılan diğer ünlüler arasında, Yeşilçam’ın jönlerinden İzzet Günay ile yılların sunucusu Halit Kıvanç da yer alırken, saat 20.30’da sanatseverler  açılış konserinde yerlerini aldı.  Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası eşliğinde Alice Sara Ott. Şef Rengim Gökmen yönetiminde ve Selçuk Yöntem’in anlatımıyla gerçekleşen konser, izleyicilerden büyük beğeni topladı. Festival 16 Ağustos’a kadar devam edecek.

?

 

 

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.