Anasayfa » Ekonomi » GASTRO MUTFAK KOMŞUDA…

GASTRO MUTFAK KOMŞUDA…

Bodrum’da bulunan, Muğla’nın Sertifikalı Avrupa Standartlarında üretim yapan firmalarından Endüstriyel Mutfak üreticisi Gastro Mutfak yeni mağazası Yunanistan’ın Kos Adası’nda hizmete girdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaklaşık 1100 m2 içerisinde yeni makine parkuru ve ileri teknoloji ekipmanlar kullanarak ürettiği ürünleri, bilindiği üzere birkaç yıldır ihracat yaparak ülke ekonomisine yarar sağlamaktadır. Sanayi Bakanlığı kontrolünde sertifikalı üretim yapan Gastro; verilen hizmeti daha yaygın kılmak ve Avrupa pazarında söz sahibi olabilmek adına, Kos merkezinde 375 m2 lik yeni mağazasının açılışını Kos ve Bodrum Ticaret Odası yetkilileri ve ,bir çok önemli iş adamı ve sanayicilerin katılımı ile gerçekleştirdi. Yunan televizyon ve radyosundan canlı yayınlanan açılışta Yönetim Kurulu Başkanı İ. Emre Köroğlu yapmış olduğu bu atılım ile birçok alanda ticareti ve Türk-Yunan ilişikleri hızla geliştireceklerini belirtti. Dünyanın en iyi markalarının yanında Türk malının sektörde hak ettiği yere gelmesi için yola çıktıklarını, Yunan partnerimizin bizlere inanması, bizlerinde bu sorumlulukta hareket ederek, başarıya birlikte ulaşacaklarını iletti.

Gastro tüketicilerine en kaliteli, inovatif,son teknoloji ürünleri kolaylıkla satın alabilecekleri güvenilir hizmetler  sunmaya devam ediyor. 10.000’e yakın farklı ürünün yer alacağı ‘gastromonline’  e-ticaret sitesi ile horeca dünyasının yeni trendi olmaya kararlı. Bir çok firmayı aynı çatı altında toplamayı hedefleyen en iyi ürünü en iyi fiyat ile Türkiye ve Avrupa pazarına sunmayı hedefleyen firma Satış Yöneticisi Berdan KÖROĞLU yeniliklerin ve yatırımların süreceğini 2017 yılında hedeflerine ulaşmak için ekip olarak çok çalıştıklarını, endüstriyel mutfak sektörüne paralel çamaşırhane, havalandırma sistemleri, ozon teknolojileri alanlarında da kısa sürede söz sahibi olacaklarını iletti.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.