Anasayfa » Güncel » GENÇLER BİR ŞEY DÜŞÜNMÜŞ…

GENÇLER BİR ŞEY DÜŞÜNMÜŞ…

Bodrum’da yaşayan bir grup genç, “Bodrumlu genç iş insanlarının birbirleriyle iletişimini arttırmak, tanışmak, fikir alışverişinde bulunmak, iş birlikteliklerini geliştirmek” amacı ile, 20 Aralık Pazar Günü Trafo’da biraraya geliyor.
Başkan Mehmet Kocadon’un ve  kızı Zeynep Kocadon’un da genç girişimcilerden konuşmacı olarak katılacağı toplantı, 20 Aralık 2015 Pazar günü Bodrum Trafo Cafe’de Mandarin Silver Point ve Studio Mutfaq işbirliğiyle  gerçekleşiyor. “Biz Gençler Bir Şey Düşündük” adlı etkinlik detayları şöyle:
 
“Katılımcılar : Bodrum Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon, Besiad Başkanı Sn. Uğur İlhami Özden, Boder Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ömer Dengiz, Besiad Kadın Koordinasyon Başkanı Sn. Neslihan Nazlıoğlu, Besiad üyeleri, Bodrum Belediyesi, Bodrum’u genç iş insanları ve Bodrum halkı.
Etkinliğin Amacı : Bodrum’da yaşayan, Bodrum’lu genç iş insanlarının birbirleriyle iletişimini arttırmak, tanışmak, fikir alışverişinde bulunmak, iş birlikteliklerini geliştirmek.Yılbaşı öncesi kutlama yapmak ve eğlenmek. 
Konuşmacı Konuklar : Bodrum Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon, Besiad Başkanı Sn. Uğur İlhami Özden, Boder Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ömer Dengiz, Besiad Kadın Koordinasyon Başkanı Sn. Neslihan Nazlıoğlu
 
Genç girişimcilerden konuşmacı konuklar : Sn. Zeynep Kocadon, Sn. Kemal Ekmekçi, Sn. Cezmi Çoban.
 
Etkinlik saati: 16:00
 
Etkinlik programı : Açılış, konuşmacı konuklar, perküsyon show, canlı müzik, dj
 
Etkinlikte yer alacak standlar : 
 

Bodrum Creative Reklam Ajansı
Sestra Butik
Gezin Kurtaran Ceramics
Cemile Tasarım
Cezmi Çoban
Atelier Bodrum
Cake Art
Hasan Cingiz
Karpuz Bar
Bella& Sera
Mandarin Silver Point
Studio Mutfaq

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.