Anasayfa » Ekonomi » GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNE DEVAM

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNE DEVAM

T.C. Bodrum Ticaret Odası tarafından 2014 yılından bu yana sürekli hale getirilen ve Muğla KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 2017 yılı 2. dönemiyle devam ediyor. 26-27 Ekim 2017 tarihlerinde yoğun bir katılımla Bodrum Yarımada genelinden yaklaşık 200 kişinin katılımı ile Aralık ayı sonuna kadar gerçekleşecek eğitimler için kursiyer seçmeleri tamamlandı. Muğla KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından onaylanan kurslarda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğretim üyeleri görev alacak.

Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon; “Tüm yarımada genelinde eğitimlere ilgi gösteren girişimci adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Bodrum Ticaret Odası olarak, mevcut üyelerimize hizmet etmeye devam ederken, yeni fikirlerle Bodrum ekonomik hayatına katılacak girişimcilerimize eğitim fırsatı sağlamaktayız. Yeni girişimlerin devlet desteği ile kurulup büyümesi ve ekonomiye katkı sağlaması bizi çok mutlu ediyor. Bodrum’da talebin böyle yoğun olması, yenilikçi fikirlerin Bodrum ekonomisinin geleceği açısından önemini ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda işbirliği içinde olduğumuz tüm kişilere ve kurumlara teşekkür ediyoruz. Odamız tarafından organize edilen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri gelen taleplerle 2018 yılında da devam edecektir.” dedi.

Bodrum Ticaret Odası yeni hizmet binasında gerçekleşen sınavlarla 100 kişiye girişimcilik eğitimi sonunda sertifika verileceği açıklandı.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.