Anasayfa » Spor » GOLFTE DE KUPALAR KADINLARA…

GOLFTE DE KUPALAR KADINLARA…

8 Mart Dünya Kadınlar günü, Bodrum da düzenlenen golf turnuvası ile kutlandı.

“Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası” Bodrum Ortakent Golf Kulübü ve The Marmara Bodrum işbirliğiyle bu yıl üçüncü kez gerçekleştirildi. Turnuvaya Türkiye genelinden 60’a yakın golfçü katıldı.

Turnuvada, dereceye giren sporcuların ödülleri The Marmara Bodrum Oteli havuz başında eşsiz güzellikteki Bodrum günbatımı manzarası eşliğinde düzenlenen tören ile verildi.

Ödül törenine eşi ile birlikte gelen sporcular kazandıkları plaketleri eşlerine hediye etti.

Bodrum Golf ve Tenis Kulübü Genel Müdürü Caner Tuna, ödül töreninde yaptığı konuşmasında ülkemizde her yıl daha da artan ‘kadına şiddet’ olaylarına dikkat çekerek “Bodrum Golf tesisleri adına, bir kez daha kadına şiddet son bulsun diyoruz” dedi.

The Marmara Hotel Bodrum Genel Müdürü Nedim Akbayrak da ödül töreninde bir konuşma yaparak “Geleneksel hale gelen Dünya Kadınlar Günü’nde yapılan golf turnuvasına katılanlara çok teşekkür ederiz. Konuklarımızı ağırlamaktan çok memnun olduk. Kadın ve şiddetin yan yana gelmesi bile son derece abes. O nedenle bu konuda gösterdiğiniz duyarlılığa çok çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu turnuva için bizler burada hazır olacağız” diye konuştu. Türkiye Golf Federasyonu Başkanvekili Erol İslamoğlu da “Bodrum Golf Kulübü hep ilklerin temsilcisi oldu. Dünya Kadınlar Günü turnuvasını da ilk yapan kulüptür. Bunun için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Daha sonra 4 farklı kategoride gerçekleştirilen turnuvada dereceye girenlere Bodrum Sağlık Vakfı tarafından özel olarak hazırlanan onurluklar takdim edildi.

Dereceye giren sporcuların ödüllerini The Marmara Otelleri Pazarlama Koordinatörü Damla Demir, TGF Başkan Yardımcısı Erol İslamoğlu, The Marmara Oteli Bodrum Genel Müdürü Nedim Akbayrak, Bodrum Golf Klübü Kaptanı Hüseyin Demirağ tarafından verildi.

Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası’na, verdiği destek nedeniyle The Marmara adına Bodrum Genel Müdürü Nedim Akbayrak ‘a da bir plaket verildi.

The Marmara Bodrum Kadınlar Günü turnuvası’nda dereceye giren sporcuların isimleri şöyle;

Erkekler A kategorisi 1. Erol İslamoğlu, 2. Bekir Şerbetçioğlu, 3. Adnan Akbaş, Erkekler B Kategorisi 1. Teoman Yaman, 2.Sider Yalçınkaya, 3. Ahmet Hazan, Bayanlar A Kategorisi 1. Gülay Dora, 2. Müheyya Dinç, 3. İlkin Durukan, Bayanlar B Kategorisin 1. Esra Hergül, 2. Elvina Kaya, 3. Yeşim Uçan

golf.jpg2golf.jpg2.jpg3

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.