Anasayfa » Ekonomi » HERODOT KÜLTÜR MERKEZİ’NDE İLK FUAR

HERODOT KÜLTÜR MERKEZİ’NDE İLK FUAR

 BODRUM, TURİZM SEZONUNU, (BODEX-2016) FUARI İLE AÇIYOR

Tarih, Doğa,Deniz, Güneş..Dünyanın ve Türkiyenin böyle tanıdığı BODRUM, yeni bir organizasyona daha Ev sahipliği yapmaya hazır.

2016 Turizm sezonu, BODEX FUARI ile başlıyor

untitled

 

Organizasyonu Marmaris Fuarcılık ve Organizasyon (MARFO) tarafından yapılan Bodrum 1. Turistik İşletmeler donanımı ve Gıda ihtisas Fuarı (BODEX) 30 Mart günü saat 11:00’de ziyarete açılıyor.

Bodrum Belediyesi’ninKonacık’ta bulanan Fuar ve Sergi alanında (Herodot Kültür Merkezi) yapılacak olan BODEX FUARI 02 Nisan 2016 Cumartesi günü akşam saatine kadar ziyarete açık kalacak.

Fuarla ilgili değerlendirme yapan MARFO Fuarcılık Genel Müdürü Volkan GÜLCAN, BODRUM’un ihtisas içerikli tek FUARI olan BODEX’de hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Bölgede güçlü organizasyonlara imza atan Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan; ‘Dünyanın ve Türkiyenin tanıdığı Bodrum da Fuar açmanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Bodrum’a bu fuarı kazandıran Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadonve ekibine, Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut Serdar Kocadon ve Yönetim Kuruluna, Fuara desteklerinden dolayı BODER Başkanı Sayın Halil Özyurt ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyoruz. 2016 Turizm sezonunda öngörülen durağanlığa rağmen Sektörde hizmet veren marka ve firmalar BODEX fuarında yerini aldı. 30 Mart 2016 Çarşamba günü açılacak olan BODEX, 02 Nisan 2016 Cumartesi günü akşam sona erecek. Ziyaretlerin ücretsiz olarak yapılacağı Fuar da gün boyu standlarda çeşitli aktivite ve tanıtımlar, ikramlar yer alacak. Fuar da stand açan firmalar yeni ürün lansmanını da yapacak’şeklinde konuştu.

Yer tahsislerinin sona erdiğine işaret eden MARFO yetkilileri Fuar da doluluk oranının yüzde 100’ler de olduğunu hatırlattılar.

70 katılımcı firmanın yüzlerce markayı temsil ettiğine dikkat çekildi

Tanıtım çalışmalarının sürdüğüne işaret eden MARFO yetkilileri bu yıl il, ilçe ve çevreden çok sayıda profesyonel ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

 

MARMARİS FUARCILIK VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

ULUSAL EGEMENLİK CADDESİ RODOSLU KEMAL İŞ MERKEZİ NO :17/B MARMARIS – MUĞLA

TEL 02524122999

E –mail : info@marfo.com.tr Web : www.marfo.com.tr

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.