Anasayfa » Ekonomi » HOLLANDA GAZETESİNDE BODRUM’A İKİ SAYFA YER AYRILDI

HOLLANDA GAZETESİNDE BODRUM’A İKİ SAYFA YER AYRILDI

Geçtiğimiz yaz sezonu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile röportaj yapan Hollandalı gazeteci Mark Veldkamp, Hollanda’da yayınlanan De Telegraaf’ın hafta sonu çıkan “Zaterdag” (Cumartesi) adlı seyahat ekinde Bodrum’u tanıttı.

Hollanda’nın öne çıkan gazetelerinden De Telegraaf muhabiri Mark Veldkamp, geçtiğimiz yaz Temmuz ayında geldiği Bodrum’da, Türk ortaklı Hollandalı firma SWS Sailing yat acentasının ortakları Nathalie D’Alessandro ve Mustafa Danacı ile birlikte Başkan Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etmişti. Gazetenin seyahat ve bilim sayfaları için dünyanın çeşitli yerlerini gezerek özel röportajlar yapan gazeteci, 2015 Ekim ayında yayınlanan De Telegraaf’ın seyahat eki olan Zaterdag’ta dünyanın sayılı ve ilgi gören cazibe merkezlerinin arasında Bodrum’a ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile yaptığı özel röportaja da yer verdi. Veldkamp, gazetenin Türkiye’yi temsilen Bodrum’a ayrılan iki sayfasında özetle; Bodrum’un mavi yolculuğun merkezi olduğunu,  Başkan Kocadon’un çevreye, doğaya saygılı ve dünya markası bir Bodrum hedefiyle çalışmalar yaptığını yazdı.

Hollandalı gazeteci Mark Veldkamp Bodrum ziyaretinde, Bodrum’daki turizm faaliyetleri hakkında da Başkan Kocadon’dan bilgi almıştı.

hollanda2hollanda

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.