Anasayfa » Kültür - Sanat » İLK ÇOCUK MÜZADEYESİ’NDE “HER DUVAR BİR ORİJİNALİ HAK EDER”

İLK ÇOCUK MÜZADEYESİ’NDE “HER DUVAR BİR ORİJİNALİ HAK EDER”

Çeşitli sanatsal etkinlik ve sergilerin öncüsü Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, çocuk etkinlikleri kapsamında Bodrum’da ilk kez gerçekleşecek bir çocuk müzayedesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Rahmi Çöğendez yönetiminde gerçekleşecek Çocuk Müzayedesi, 14 Ağustos Pazar günü saat 19:00’da Oasis Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek.

MÜZAYEDEÇocuklara koleksiyonerlik ve sanat sevgisi aşılamayı amaçlayan müzayedede, eserler tamamen çocuklara yönelik olarak sunulacak ve çocuklar kendi seçtikleri eserlere sahip olma fırsatını yakalayacak. Canan Karlı Tokcan, Efe Kasaplar, Nihat Taşkıran, Mine Arasan, Neşe Evitan, Nihat Evren Derman, Savaş Simitli, Serap Soyaltın, Yusuf Bilge, Teymur Ağalıoğlu, Valentin Rekunenko ve Victor Shevchenko gibi ünlü ressamların yaptığı 70 eser, sembolik olarak belirlenen fiyatlar üzerinden teklif verilerek satışa çıkacak.

Geleneksel müzayede günleri kapsamında Oasis’te bu yıl gerçekleşecek 3. Resim Müzayedesi ise, Çocuk Müzayedesi’nden bir gün önce 13 Ağustos Cumartesi günü saat 19.00’da Oasis Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek.

Müzayede Takvimi:

13 Ağustos 2016 Cumartesi / 3. Resim Müzayedesi / Saat:19:00

14 Ağustos 2016 Pazar / Çocuk Müzayedesi / Saat:19:00

03 Eylül 2016 Cumartesi / 4. Resim Müzayedesi / Saat:19:00

17 Eylül 2016 Cumartesi /5. Resim Müzayedesi / Saat:19:00

MÜZAYEDE.jpg2

 

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.