Anasayfa » Politika » İMAR, FEN, EMLAK, PARK BAHÇELER KOORDİNELİ ÇALIŞIYOR…

İMAR, FEN, EMLAK, PARK BAHÇELER KOORDİNELİ ÇALIŞIYOR…

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu’ya bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünün faaliyetlerinin en iyi şekilde devam edebilmesi için koordinasyon toplantıları yapılıyor. Haftalık periyotlarla rutin bir şekilde düzenlenen ve her hafta farklı bir ilgili müdürlükte gerçekleştirilen koordinasyon toplantısı geçtiğimiz hafta ise Yalıkavak’ta yer alan Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde yapıldı.

Taner Uslu’nun başkanlığında düzenlenen toplantıya Fen İşleri Müdürü Cafer Onur Çandar, İmar ve Şehircilik Müdürü Gamze Esedoğlu, Emlak ve İstimlak Müdürü Hamit Kocaman, Park ve Bahçeler Müdürü Benian Bilgi ile birim sorumluları katıldı. Toplantıda birimlerin hazırlamış oldukları gerek günlük ve haftalık gerek ise ileriye dönük iş programları değerlendirilerek yaşanan sorunların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

koordinasyon toplantisi (2) (3)Başkan Yardımcısı Taner Uslu verdiği bilgide, haftalık olarak rutin bir şekilde toplantılara devam ettiklerini belirterek, “Her hafta düzenli olarak yapmış olduğumuz bu toplantılarda müdürlerimiz ve birim sorumlularımızla bir araya gelerek çalışmalarımızı değerlendiriyor ve yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza en etkin hizmeti en kısa sürede götürebilmek.” dedi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.