Anasayfa » Kültür - Sanat » İSTANBUL’LA EŞ ZAMANLI BODRUM’DA…HAYAL GÜCÜ SINIRSIZ

İSTANBUL’LA EŞ ZAMANLI BODRUM’DA…HAYAL GÜCÜ SINIRSIZ

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, Gümüşlük Akademisi Vakfı’nın proje kent ortaklığıyla 26, 27, 28 Şubat 2016 tarihlerinde Cinemaximum Sinemaları, Midtown – Ortakent’te Bodrumlu izleyicilere ulaşıyor.

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin geliştirdiği “!f²: İstanbul’dan canlı”, dünyada ilk kez gerçekleştirilmiş bir ‘alternatif dağıtım ve paylaşım’ projesi. Bu proje çerçevesinde Festival’in beş özel filmi, üç gün boyunca İstanbul ile eşzamanlı olarak Bodrumlu izleyicilerle buluşacak.

Bu yıl !f ² projesi, sanatsal üretimlerin herkes tarafından ulaşılabilir olması amacıyla gösterimlerini ‘armağan ekonomisi’ prensibiyle gerçekleştirecek. Armağan ekonomisi para alışverişi olmadan, katılımcıların hediyelerini sunmalarıyla gerçekleşiyor. Sanatçılar resim veya fotoğraf hediye edebilir. Bir arkadaş grubu toplanıp varsa mekanın bir ihtiyacını karşılayabilir. Arabası olan gösterimlere gelecek olanlara şoförlük yapabilir. Seçenek çok, hayal gücü sınırsız.

Dileyenler, Gümüşlük Akademisi Vakfı’nın bu yılki tadilat, boya-badana masraflarının karşılanması için salon girişine konulacak kumbaraya bağışta bulunabilir.

Destekleri için Cinemaximum Sinemaları’na teşekkür ederiz.

!f ² 2016 filmleri (Rezervasyon Formu için tıklayınız!)

26 Şubat Cuma
19.00 Ormana Doğru

27 Şubat Cumartesi
13.00 Mustang
16.00 Hızın Kızları

28 Şubat Pazar
13.00 Sonita 
16.00 Cennet* / Ma Der Behesht

https://www.facebook.com/İf-İstanbul-Film-Festivali-Gümüşlük-Akademisiyle-Bodrumda-305994722778590/

*Giriş için rezervasyon formunun doldurulması gerekmektedir. Rezervasyonlara ait ücretsiz giriş biletleri filmlerin başlama saatinden 15 dakika öncesine kadar geçerlidir.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.