Anasayfa » Spor » KARAKUŞ “BODRUM BİR SPOR KENTİ”

KARAKUŞ “BODRUM BİR SPOR KENTİ”

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Devrim Karakuş, Bodrum’da yürütülen spor faaliyetleri hakkında fikir alışverişi yapmak için bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’ı makamında ziyaret eden Devrim Karakuş, Bodrum’un sahip olduğu spor potansiyeline dikkat çekerek Bodrum’da kış turizmine yönelik çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yarımada’da sporun çeşitli dallarındaki başarının tesadüf olmadığını ifade eden Karakuş, Bodrum’un yelken sporlarından salon sporlarına, sağlıklı yaşam alanlarından futbola kadar kadar geniş bir yelpazede spor yapıldığını ve Bodrum’un bir sporkent olduğunu dile getirdi. Yerel yönetimlerin ve STK’ların spora olan katkısına işaret eden Karakuş, sportif başarı için yerel işbirliklerinin daha da arttırılması gerektiğini söyledi.

Karakuş’un ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren Bodrum Belediye Başkanı Yardımcısı İsmail Altındağ, Bodrum’un spor etkinlikleri açısından önemli bir kent olduğunu, özellikle yaz aylarında gençlerin kendilerini geliştirebileceği bir çok sportif etkinlik düzenlediklerini belirtti. Bu durumun gençler için bir avantaj olduğunu söyleyen Altındağ, Bodrum Belediyesi olarak sporla ilgili her konuyu önemsediklerini sözlerine ekledi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.