Anasayfa » Kültür - Sanat » KARSANAT YENİ KORİSTLERİNİ ARIYOR!

KARSANAT YENİ KORİSTLERİNİ ARIYOR!

Karya Kültür ve Sanat Derneği (Karsanat) bir yandan 2018 konserlerine hazırlanırken, bir yandan da yerel amatör koristlerle buluşarak “Karsanat Müzikal Konseri” çalışmalarını sürdürüyor.

Karsanat’ın sanat danışmanı ve Müzikal Konserlerin hem solisti hem de sanat yönetmeni olan Gülderen Erdoğmuş ““2016 yılında kurulan ve profesyonel solistlerle aynı sahneyi paylaşan amatör koromuza katılacak soprano-alto ve tenor-bas sesler arıyoruz. Koromuza çocuklar ve yaş sınırı 65 olmak üzere yetişkinler de davetli. Bu yıl yine klasikten moderne, Broadway ve Türk Müzikalleri’ nden oluşan zengin bir repertuvarla 02 Mart 2018’de sahnede olacağız. KARSANAT MÜZİKAL KOROSU sadece çoksesli değil, sahneli ve koreografili olacak.” dedi.

Bodrumlu sanatseverlerin yoğun ilgisi üzerine bu yıl üçüncüsü düzenlenecek  “Karsanat Müzikal Konseri” için, Sanat Yönetmeni Gülderen Erdoğmuş’un koro şefliğinde, Kasım ayı itibariyle başlayacak çalışmalara katılmak için, 24 Ekim 2017 tarihinde saat 18.30’da, Karsanat Müzik Stüdyosu’nda  kulak testi yapılacak.

Detaylı bilgi ve başvuru için: 0533 454 93 39

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.