Anasayfa » Politika » KOCADON “NE MİLLET, NE CUMHUR, HALKIN İTTİFAKI GELİYOR”

KOCADON “NE MİLLET, NE CUMHUR, HALKIN İTTİFAKI GELİYOR”

CHP’den istifa ederek Demokrat Parti (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadan, aralık ayından bu yana yaşanan süreci ve CHP Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayını “Parti koridorlarında bizans kahpeliği yaparak başkan olunmaz. Halkla olunur. Biz halk ittifakıyız” diyerek eleştirdi. 

Muğla’da Demokrat Parti seçim ofisi açılışı öncesinde yaklaşık 3 bin kişiye seslenen Mehmet Kocadon’un konuşmasından satır başları özetle şöyle:

SADECE MUĞLA’YA ADAY OLDUM

“2016 yılında tüm basın mensuplarının önünde Bodrum aşkımın, Muğla aşkına dönüştüğü söyledim. O gündür bugündür mahallenin asi çocuğu oldum.”

OYALAMA TAKTİĞİ İMİŞ

“Geç kaldı, partisini değiştirdi, ihanet etti dediler. Kim kime ihanet etti. Bu filmi bütün Muğla bilsin artık. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanının ismi açıklandı ve ‘Hayırlı olsun’ dedim. Genel Merkezden tekrar bana Bodrum’dan aday olmam söylendi. Açık ve net olarak buradan söylüyorum; Benim Bodrum Belediye Başkanlığı için resmi müracaatım yok. Genel Merkeze neden Büyükşehir için aday olduğumu anlattım. Sorunları anlattım. Bunları benden yazılı olarak istediler. Kendilerine 16 Aralık’ta yazılı olarak bildirdim. Sorunların çözüleceğini söylediler. Genel Merkeze sunduklarımın benimle ve Bodrum ile hiçbir ilgisi yoktur.’Bizi kırma, Bodrum’a aday ol’ dediler. Sorunların çözülmesi halinde aday olacağımı söyledim. Aldığım siyasi terbiye ve ahlak olarak her zaman lidere inanırım. Ama bilemedim. Meğerse yapılanlar oyalama taktiğiymiş. Son güne kadar bekledim.  ”

KISKANDILAR!!!ÇÖZÜMÜN DEĞİL, PROBLEMİN PARÇASI OLDULAR

“Otogarı, limanı, billboardları aldılar. Büyükşehir yasası bahane edildi. Gelir paylaşımı yasalara bağlı paylaşılmadı. Marka değeri yapanları yok etmeye çalıştılar. Çünkü kıskandılar. Çözümün parçası değil, problemin parçası oldular. Muğla 1 dediler, paramparça ettiler Muğla’yı.  Ekonomiyi aldınız, yetkiyi aldınız, parçaladınız Muğla’yı”

PARTİ KORİDORLARINDA BİZANS KAHPELİĞİ

“Sahte gülücüklerle, sırtını sıvazlamakla bu işin olacağını zannediyorlar. Boş laflara Muğla’da artık yer yok. Yüreğin sıkıyorsa, umut olamıyorsan bırak o koltuğu. Bodrum’un, Muğla’nın, Türkiye’nin cesur yüreği Mehmet Kocadon otursun. Parti koridorlarında Bizans kahpeliği ile başkan olunmaz. Halkın oylarıyla başkan olunur. Ne millet, ne cumhur, halkın ittifakı geliyor.  31 Mart’ta görecekler ki bütün güzelliklerin Muğla’dan temeli atılacak. Muğla’yı metropol ve dünya şehri yapmak için tekrar yoldayız.”

 

windows 10 pro lisans satın al

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.