Anasayfa » Güncel » KOCADON “SİZLERİ KENDİME ÇOK YAKIN HİSSEDİYORUM”

KOCADON “SİZLERİ KENDİME ÇOK YAKIN HİSSEDİYORUM”

Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Cem Yalçın ve yeni yönetim kurulu üyelerinin Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a yaptıkları ziyarette, faaliyete geçirilecek olan Bodrum Cem Evi de konuşuldu.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Cem Yalçın, Dernek Başkan Yardımcısı Abidin Ayhan, Dernek Denetim Kurulu Başkanı Gülabi Kaplan, Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Ali Turan, Naciye Bayır, Ergün Taş, Ahmet Sevindi, Zafer Ünal, Hüseyin Sağkal, Bergüzar Akşit ve dernek üyeleri Özay Kartal, Leyla Kaplan ve Z. Laura Yalçın katıldı. Dernek Başkanı Cem Yalçın, keyifli sohbetlerle süren ziyaretin amacının, Kasım ayında yapılan genel kurulun ardından derneğin seçilen yeni yönetim kurulunu tanıtmak olduğunu ifade etti. Yalçın, özellikle Aşure Günü’nde, dernek olarak düzenlemiş oldukları etkinliklere vermiş olduğu destekler için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etmek istediklerini belirtti.

a56f57e5-0b58-4137-ad7e-a1ff8dc80c7aBaşkan Mehmet Kocadon nazik ziyaretleri için dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Ben sizleri çok seviyorum ve sizleri kendime çok yakın hissediyorum. Bizler insan olarak yaklaşıyoruz her şeye, insana saygı hep ön planda aramızda. Onun için de sizlerle bir arada olmaktan son derece mutluyum.” dedi.

Ziyaret sırasında Bodrum Cem Evi’nin de en kısa sürede faaliyete geçirileceği, konuşulan konular arasındaydı.

3f30611a-1d96-41a2-8bb7-451fd36bf3ba

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.