Anasayfa » Güncel » MECLİS’DE UZLAŞMA VARDI

MECLİS’DE UZLAŞMA VARDI

Bodrum Belediyesi 2017 yılının ikinci olağan meclisinde CHPli 12 meclis üyesi, daha önce MHP’den istifa eden bağımsız üye  Avukat Şakir Açıkgöz’ün Denetim Komisyonu’nuna seçilmesi için oy verdi.

Herodot Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya izleyici olarak çok sayıda vatandaş katıldı. CHP’den istifa ettiği öğrenilen meclis üyelerinden Abdülmecit Poyraz, toplantıda bağımsız meclis üyeleriyle birlikte otururken, bağımsız üyelerin aday olarak gösterdikleri ve CHPlilerin de desteklerini istedikleri  Avukat Şakir Açıkgöz , Belediye Denetim Komisyonu üyeliğine CHP’li 12 meclis üyesinin oyunu da alarak seçildi.

3. gündem maddesi olan Kumbahçe Mahallesi, İçmeler Mevkii, 213 ada, 5 parsel ile 177 ada, 17 parsellerin deniz cephesinde hazırlanan “Tekne İmal ve Çekek Yeri” amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı teklifinin oybirliği ile komisyona havale edilmesine karar verildi. Oylama öncesi söz alan bağımsız meclis üyesi ve Ağanlar Tersanesi sahibi Mazlum Ağan, bu maddenin turizme ve Bodrum’a katma değer katan “Ağanlar Tersanesi”nin leyhine değerlendirilmesinin göz önüne alınmasını istedi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.