Anasayfa » Politika » MEHMET TOSUN “HEMŞEHRİLERİMİZ SANDIKTA SAHİPSİZ VE SEÇENEKSİZ DEĞİL!”

MEHMET TOSUN “HEMŞEHRİLERİMİZ SANDIKTA SAHİPSİZ VE SEÇENEKSİZ DEĞİL!”

İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından İlçe Başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi. Yaklaşan yerel seçimlere yönelik stratejilerin değerlendirildiği toplantıya ilçe başkanlarının dışında, İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Genel Merkezi adına Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ile Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi de katıldı. 

İl Binasında düzenlenen toplantıda, yaklaşan yerel seçimlerde İYİ Parti’nin Muğla genelinde iddialı olduğu vurgulanarak, yapılacak çalışmalar hakkında ilçe başkanları ile birlikte karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ “Toplantıya katılan İlçe Başkanlarımız tarafından birebir herkes kendi ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunduk. Fethiye Belediye Başkanı Sayın Behçet Saatçi, Mahalli İdareler Başkan Yardımcımız Mehmet Tosun ve Kayseri Milletvekilimiz Dursun Ataş’ın katılımıyla bu bilgilendirme toplantısı karşılıklı olarak çok daha iyi oldu. Onlar bilgi ve tecrübelerin bana ve ilçe başkanlarımıza aktardı, bizler de İl Başkanlığı olarak yaptığımız çalışmaları onlara aktardık. İnşallah artık 31 Mart 2019 tarihinde İYİ Parti Muğla yerelde de ben varım diyecek. Tüm Muğlalı hemşehrilerimize biz varız, sizler için varız, Türkiye İYİ olacak, Muğla İYİ olacak diyoruz” dedi.

BAŞKAN MEHMET TOSUN; “MUĞLALI HEMŞEHRİLERİMİZ SANDIKTA SAHİPSİZ VE SEÇENEKSİZ DEĞİL!” 

İYİ Parti’nin Muğla’da Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatci ile birlikte en iddialı siyasi figürlerinden biri olan ve Genel Merkez adına toplantıya katılan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise toplantıyla ilgili olarak; “Toplantının konusu hepimizin malumu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi İYİ Parti Muğla olarak bir istişare yapmak, ilçe başkanlarımızın listelerindeki aday adayları hakkında bilgiler almak, meclis üyelikleri ile ilgili aday adaylarının tespit süreçleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak, Genel Merkezimizin yürüttüğü politikalar ile ilgili ilçe başkanlarımızın görüşlerini almak ve genel olarak Muğla İYİ Parti olarak seçime hazırlanmak ile ilgili süreci konuştuk. Ve çok ta verimli bir toplantı olduğuna inanıyorum. İYİ Parti Muğla’nın her ilçesinde aday çıkaracak ve çıkaracağı adaylarla da seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanacaktır. Muğlalı hemşehrilerimiz, ilçelerde yaşayan vatandaşlarımız asla ve asla sandıkta seçeneksiz ve sahipsiz değildir. İYİ Parti kuvvetli bir seçenek olarak karşılarında duruyor” ifadelerini kullandı.

Türkiye genelindeki tüm illerde Yerel Seçim startını verdiklerinin altını çizen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş şunları söyledi:

“Öncelikle Genel Merkezimizin, Yüce Divanın ve Genel Başkanımızın verdiği bir karar doğrultusunda tüm illerimizde artık yerel seçimler startını vermiş oluyoruz. Bu çerçevede tüm teşkilatlarımızın, İl Başkanlarımızın, İl Yöneticilerimizin ve İlçe Başkanlarımızın birebir görüşlerini alarak, aday adaylarımızı belirleme aşamasına geldik. Muğla ilimizle ilgili ben ve Mehmet Tosun Başkanımız görevlendirildi. Bugün Mehmet Tosun kardeşimle birlikte Muğlayı tarayıp, İlçe Başkanlarımızla görüşeceğiz ve bir seçim hazırlığı yapacağız.”

Gerçekleştirilen toplantıda Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Muğla ili genelindeki 13 İlçe Başkanı ile birlikte birebir görüşmeler yaptılar.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.