Anasayfa » Kültür - Sanat » “MUĞLA’NIN İHTİYAÇLARINA SAĞLADIĞI KATKI ORANINDA DESTEK”…

“MUĞLA’NIN İHTİYAÇLARINA SAĞLADIĞI KATKI ORANINDA DESTEK”…

Era Yelken Kulübü’nün 26 yıldır gelenekselleştirmeyi başardığı, 19-24 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacak “BODRUM CUP” hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

bodrum-cup-2015“BODRUM CUP” Organizasyon komitesi yapılan hazırlıklar paralelinde Muğla ilinde ilgili kurumlara yaptığı ziyaretler paralelinde Muğla Valisi Amir Çiçek’e organizasyonun bilgilendirilmesi ve davetiyle ilgili bir ziyaret gerçekleştirdi.

Muğla Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Erman Aras (Era Yelken Kulübü Başkanı), Süleyman Uysal (Bodrum Cup Org.Kom. Bşk), Abdulkadir Sevindik (Bodrum Cup Org.Kom.Üyesi-Basın) Özge Yüksel (Bodrum Cup Org.Kom.Üyesi)  Niyazi Atere (Bodrum Bld. Meclis Üyesi), Ali Çakır’la (Bodrum Bld. Bodrum Cup. Org. Görevlisi) birlikte, Muğla GHSİM Serkan Öcalmaz, Muğla Vali Yrd.Mehmet Fikret Çavuş’da komiteye eşlik etti.

bodrumcup valilikOrganizasyonunun yıllar itibarıyla yaşam sürecini ve istatistik bilgilerini Muğla Valisine aktaran Erman Aras; “Bodrum Cup” Muğla ilimize yıllar itibarıyla turizm ve spor konularında yaptığı katkılar tarafınıza sunduğumuz raporda mevcuttur. Sizinde sağlanan bu katkılara hem destek olmanız hem de şahit olmanız için kısa vadede Ekim 2015 ve sonraki yıllarda yapılacak organizasyonlarda bizimle birlikte olmanız için davet ediyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

26 Yıldır Era Yelken Kulübü’ün gerçekleştirdiği bu organizasyonu çok önemsediklerini ve bundan sonra bu yarışı bir “Akdeniz’in önemli Yat Festivallerinden biri” haline getirmek istediklerini ifade eden Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal da ” Tüm yat üreticilerimizin ve deniz turizm sektörünün kendini ifade ettiği , bölgemiz ve ülke tanıtımı içinde önemli olan bu organizasyon için bu yıl sosyal medya tanıtımlarına daha fazla önem vereceğiz ” dedi.

Organizasyonu geçen yıl göreve geldikten sonra yarışma sürecini ve sonrasındaki etkilerini dikkatle takip ettiklerini söyleyen Muğla Valisi Amir Çiçek “Birçok kamu ve özel kurumun ve binlerce insanın desteğini alarak 27.’si yapılacak bu organizasyonun kesintisiz bu günlere gelmesi, kalitesinin, toplumsal faydasının ve başarısının göstergesi olduğunu düşünüyorum. Bu düşünceyle Muğla ilinin ihtiyaçlarına sağladığı katkı oranında valiliğin ve ilgili kurumların “Bodrum Cup” yarışlarına gerekli desteği verecektir” dedi.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Serkan Öcalmaz ve Spor Şube Müdürü Devrim Karakuş’un da katılımıyla devam eden toplantıda yarışlarla ilgili detaylar görüşüldü ve çalışma takvimi belirlendi.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.